Mordowanie dzieci największym złem

W Internecie pojawił się mocny materiał, w którym autor z USA jasno mówi o jednej z największych zbrodni nieustannie dokonywanej na świecie, jaką jest mordowanie dzieci. Twórca nagrania wzywa do przebudzenia i zauważenia tego dramatu. Tylko pierwszego dnia film obejrzało prawie 80 tys. osób.

W nagraniu autor pokazuje drastyczne sceny odbierania życia dzieciom jeszcze przed ich narodzeniem. Twórca filmiku podkreśla, że ludzie szukają dobitnych dowodów zła, drążą temat New World Order (ang. Nowy Porządek Świata) i masonerii czy Klubu Bilderberg, nie widząc tego, co codziennie dzieje się wokół nich i za przyzwoleniem prawa.

Autor zwraca również uwagę, że jeśli w Internecie pojawiłoby się nagranie przedstawiające Hillary Clinton i Donalda Trumpa, którzy zabijają w ofierze dziecko, cały polityczny świat w Stanach Zjednoczonych zachwiałby się w posadach. Nikt jednak nie oburza się, gdy politycy pozwalają na to poprzez mordercze prawo.

Twórca materiału wymienia różne instytucje, w tym m.in. Planned Parenthood, które czynnie uczestniczą w procederze mordowania nienarodzonych. Podkreśla jednak, że to nie organizacje zabijają, lecz ich rodzice. Jako przyczynę takiego stanu rzeczy autor wymienia konsumpcyjny styl życia, egoizm a także grzech.

Autor podkreśla, iż rozumie ideę spisku światowego oraz przyznaje, że sam śledzi jego losy. Nie jest mu obca także teoria kontrolowania populacji. Przyznaje jednak i mocno akcentuje, że to zwykli ludzie zabijają swoje dzieci, a nie wielkie korporacje będące częścią NWO. – Nie muszą nas zabijać. To my sami się zabijamy – stwierdza autor. – Uwierzcie mi, w tej chwili jakaś młoda matka i jej chłopak umawiają się na wizytę w Planned Parenthood, żeby zabić jutro swoje dziecko. I nie robią tego z powodu globalnego ocieplenia, nie dlatego że wojskowy kompleks przemysłowy czy ktoś z Grupy Biderberg, albo Bohemian Grove, czy jakkolwiek ich nazwiecie, kazali im to zrobić. Zabijają swoje dziecko z powodu grzechu, ponieważ tak kochają samych siebie i tak rozpaczliwie chcą podążać tą drogą, służyć sobie samym, że to małe, niewinne dziecko musi umrzeć – tłumaczy twórca filmiku.

– To jest ten Wielki Spisek: jesteśmy niewolnikami grzechu. Nasz naród dokonuje rytuały składania w ofierze dziecka. To jest charakterystyczne dla narodu, który całkowicie sprzeciwił się Bogu – mówi autor. – Bóg ześle sprawiedliwość na każdy naród, który zabija swoje dzieci – przestrzega mężczyzna.

Twórca filmiku stwierdza, że kiedy Sąd Najwyższy USA „znalazł” w konstytucji prawo do mordowania dzieci, nikt się temu nie sprzeciwił. Nikt nie powiedział, że to morderstwo. Chrześcijanie nie sprzeciwili się temu prawu, ale obwiniali prawodawców, zamieniając tę kwestię w sprawę, którą można przegłosować.

Autor podkreśla, że jedynym ratunkiem dla tych, którzy zabili swoje dzieci lub pozwolili innym to zrobić jest Boże miłosierdzie. Tylko z Nim można pokonać prawdziwe zło.

Czy słowa autora są słuszne? Najwyraźniej tak. W momencie naszej publikacji stosunek ocen pozytywnych do negatywnych wynosił około 1:2.

Maj

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net