„Jestem największym gejem, jaki może być i g***o mnie obchodzi, co mówi Jezus”

Skandaliczne zachowanie zastępcy dyrektora Akademii Downington STEM w Chester County. Zaatakował dwójkę obrońców życia za to, że na terenie publicznym w pobliżu szkoły stanęli z transparentami zamordowanych dzieci.

16-letni Conner Haines wraz ze swoją siostrą Lauren (19 lat) należą do chrześcijańskiej grupy Project Frontlines, która pokazuje zdjęcia zamordowanych przed swoim narodzeniem dzieci. W ramach działania swojej grupy, stanęli i trzymali transparenty ze zdjęciami abortowanych dzieci oraz napis: „Chrystus umarł na krzyżu za Twoje grzechy. Nie zabijaj swoich dzieci”. Nie spodobało się to zastępcy dyrektora pobliskiej szkoły.

Dr Zach Ruff, zastępca dyrektora Akademii podszedł do nich i w ostrych słowach żądał opuszczenia chodnika i „zaprzestania nękania jego studentów”, w przeciwnym wypadku zadzwoni po policję. Conner wyjaśnił, że może tu stać, gdyż jest to przestrzeń publiczna. W spokojnych słowach wytłumaczył, że aborcja to holokaust dzieci, który dzieje się obecnie w społeczeństwie. Zastępca dyrektora jednak z wściekłością oznajmił, że nie ma żadnego holokaustu.

– Proszę pana, to są osoby stworzone na podobieństwo Boga – powiedział Conner Haines, pokazując na zdjęcia dzieci. – Możecie iść sobie do piekła, tam gdzie one są – odparł Ruff. – To nie są żadne osoby, to są komórki! – zawołał z wściekłością.

Haines próbował rozmawiać z zastępcą dyrektora, ale mężczyzna stał plecami do wystawy, zasłaniając ją własnym ciałem i zagadywał do studentów przejeżdżających samochodami wzdłuż ulicy, aby nie nagrywali, nie robili zdjęć i nie słuchali tego, co nastolatek chciał im powiedzieć na temat mordowania nienarodzonych.

Jednak jego interwencja przyniosła odwrotny skutek, bo jego agresywne zachowanie i głośne krzyki wzbudziły konsternację wśród studentów. Jedna z kobiet zatrzymała się samochodem i wdała w rozmowę z dyrektorem, potwierdzając, że tzw. aborcja to morderstwo.

– Proszę pana, musi się pan zwrócić do Jezusa Chrystusa, który może uwolnić pana od grzechów – powiedział Conner. Ruff wybuchnął śmiechem. – Słuchaj synu, jestem największym gejem, jaki może być i g***o mnie obchodzi, co Jezus mówi na temat tego, co powinienem, a czego nie powinienem robić! – odparł zastępca dyrektora. Chwilę później dr Zach Ruff zbliżył się do chłopaka i szarpnął jego transparent. – Przestań nękać moich studentów! – wrzeszczał.

„Zachowuje się pan bardzo niedojrzale” – stwierdził spokojnie Haines. Po czym zawołał do osób, które zdumiała agresywna postawa dr Ruff i które zatrzymywały się na chodniku, przyglądając tej scenie. – Ten mężczyzna wrzeszczy na mnie za to, że pokazuję niesprawiedliwość, jaka ma miejsce w naszym społeczeństwie – Haines zawołał do przechodniów.

Poniżej nagranie z wydarzenia.

W sprawie zastępcy dyrektora wszczęto postępowanie dyscyplinarne, zawieszając go w jego funkcjach. Grupa broniąca wolności słowa „Alliance Defending Freedom” wystosowała pismo do Akademii, żądając przeprosin dla nastolatków oraz o wysłanie wszystkim nauczycielom, studentom i rodzicom informacji na temat praw obywatelskich związanych z wolnością wypowiedzenia się na publicznym chodniku przy szkole. I choć wiele publicznych szkół z Downingtown poparło dr Ruff, śląc dwójce działaczom pro life groźby i szykany, to jednak zarząd Akademii STEM zgodnie stwierdził, że działania zastępcy dyrektora „nie reprezentują wartości wyznawanych przez Akademię i jej szacunek wobec praw obywatelskich”.

Ostatecznie dr Ruff sam zwolnił się z pracy.

CWIK/MiesiecznikEgzorcysta.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net