Nie daj się nabrać na „dzień spódniczki” i inne – jutro seksualizatorzy robią w szkołach „tęczowy piątek”!

Deprawatorzy organizują w szkołach – niechętnie informując rodziców, a jak już, to używając zawiłych eufemizmów – „tęczowy piątek”. Tego dnia dzieci mają słuchać szkalujących Kościół teorii oraz uczyć się błędnie rozumianej tolerancji w kwestiach zboczeń.

pixabay

Akcję organizuje organizacja Kampania Przeciw Homofobii. – Tego dnia na szkolnych korytarzach zawisną tęczowe plakaty, a głównym tematem lekcji będzie akceptacja i otwartość na uczniów i uczennice LGBTQI – informuje KPH. W ten sposób chcą – pomijając pytanie o zgodę rodziców – narzucać swoje poglądy dzieciom.

Wśród materiałów proponowanych przez KPH do zajęć znajduje się nie tylko promocja dewiacji, ale także atak na Kościół. – Zachowań potępianych przez Kościół jest wiele – masturbacja, antykoncepcja, seks przed- i pozamałżeński. Rzeczywistość społeczna rządzi się jednak własnymi prawami – osoby heteroseksualne żyją w konkubinatach, rozwodzą się i ponownie pobierają, używanie prezerwatyw jest powszechnie propagowane przez instytucje zajmujące się profilaktyką HIV/AIDS. Moralne sądy Kościoła są w tak wielu kwestiach nagminnie przez katolików ignorowane, a w tej jednej miałyby mieć absolutną moc wiążącą? – czytamy w poradniku.

Fundacja Pro – Prawo do Życia przypomina, że „każdemu przysługuje konstytucyjne prawo do wniesienia sprzeciwu w sprawie uczestnictwa w tego typu zajęciach”.

Z kolei Kaja Godek z Fundacji Życie i Rodzina zwraca uwagę na fakt, że „nawet jeśli zabierzemy dziecko ze szkoły, ono potem przebywa codziennie kilka godzin w środowisku nasączonym homoideologią – wśród zindoktrynowanych kolegów i pracowników szkoły”.

Wojciech Cejrowski również popiera bojkot tej akcji i zachęca rodziców do skorzystania z oświadczenia przygotowanego przez Ordo Iuris.

Zwraca także uwagę na fakt, że o „tęczowym piątku” władze szkół nie informują rodziców wprost, lecz stosują niewinne eufemizmy, jak np. „dzień spódniczki”.

twitter.com, stopaborcji.pl, nczas.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net