Niemiecka polityk chce, by zbadano wpływ „małżeństw” homoseksualnych na dzieci

pixabay

Anja Karliczek, katoliczka i członkini partii CDU, która w rządzie Angeli Merkel pełni funkcję ministra rozwoju chce, by zbadano wpływ, jaki ma na dzieci wychowywanie przez pary homoseksualne. Katolicka polityk CDU uważa, że Niemcy popełnili błąd legalizując tzw. małżeństwa homoseksualne w zeszłym roku.

Przegłosowane w czerwcu zeszłego roku prawo, które weszło w życie w październiku 2017 roku pozwala zawrzeć w pełni legalne „małżeństwo” homoseksualne ze wszystkimi tego konsekwencjami, również z możliwością adopcji dziecka. Niemiecka minister Anja Karliczek chce, by sprawdzić, jaki ma to wpływ na te dzieci.

Za legalizacją tego typu prawnych związków głosowała lewica oraz kilkudziesięciu deputowanych tzw. „chrześcijańskiej” demokracji. Kanclerz Angela Merkel swoim deputowanym nie narzucała dyscypliny partyjnej.

Karliczek chce, by w końcu przeprowadzić długoterminowe badania na temat wpływu na dzieci poprzez wychowywanie ich w legalnych prawnie homozwiązkach. Polityk CDU podkreśliła, że dla dzieci istotne jest napięcie emocjonalne między matką a ojcem i że kobiety oraz mężczyźni mają inny wpływ na swoje potomstwo.

W trakcie przemówienia przyznała, że głosowała przeciwko legalizacji „małżeństw” homoseksualnych, zaś postawę swojej partii określiła jako „niewłaściwą”. Nie posiadano bowiem wiedzy na temat tego, jakie konsekwencje przyniesie podjęta decyzja.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

One thought on “Niemiecka polityk chce, by zbadano wpływ „małżeństw” homoseksualnych na dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net