Norwegia morduje bliźniaki – bo tak

Norwegia chce mordować nienarodzone bliźniaki – niezależnie od ich stanu zdrowia (sic!). „Ofertę” kieruje także do kobiet, które nie są Norweżkami.

Norweskie Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że kobiety, które noszą pod sercem dwoje lub więcej dzieci, mogą zamordować dowolne z nich. Ministerstwo dodaje, że także kobiety z innych krajów mogą przyjechać do Norwegii, by zabić wybrane dziecko. Przeszkodą nie będzie nawet to, że dziecko jest całkowicie zdrowe. – Wszystkie kobiety norweskie lub mieszkające w kraju mają takie samo prawo do aborcji i redukcji płodu – twierdzi Torunn Janbu, urzędniczka zdrowia.

Ten chory pomysł ma oficjalnie na celu ściągnięcie kobiet z Danii i Szwecji do Norwegii. W tych krajach bowiem barbarzyński proceder wprowadzony przez Norwegię – nazywany „aborcją selektywną” – jest zakazany.

Decyzja przeszła wbrew negatywnym opiniom lekarzy, którzy są zdania, że takie procedury zagrażają matce i drugiemu dziecku. – Nie znaleźliśmy żadnej korzyści medycznej przemawiającej za tą decyzją – powiedziała dr Birgitte Heiberg Kahrs, specjalistka w medycynie płodowej w szpitalu Św. Olafa w Oslo – Naraża drugie dziecko w łonie matki i może prowadzić do poronienia.

CWIK/Gosc.pl

____________________________________

Chcesz pomóc walczyć o życie nienarodzonych? Dołącz do naszej redakcji  – pomóż znajdować i redagować wiadomości ze świata prolife! TUTAJ więcej informacji.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.