Nowojorska policja aresztowała kapłana i świeckich obrońców życia, bo rozdawali róże kobietom

W weekend nowojorska policja aresztowała o. Fidelisa Moscinskiego CFR oraz kilku innych obrońców życia. W ośrodku, w którym morduje się nienarodzone dzieci, rozdawali kobietom róże.

Obrońcy życia otrzymali zarzut „utrudniania działań administracji rządowej” drugiego stopnia. Rozdawali róże kobietom, które chciały zamordować swoje nienarodzone dziecko.

Akcja ta jest częścią większej o nazwie „Red Rose Rescue”, którą zapoczątkowano w 2017 roku. Często taki wypad kończy się aresztowaniem i zarzutami. Najczęściej jednak są one później wycofywane, szczególnie w sądzie federalnym.

To przedostatni dzień! Wesprzyj rozwój niezależnych, bezpartyjnych mediów. KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do zrzutki. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Obrońcy życia w Nowym Jorku, którzy weszli do placówki, w której można zamordować dziecko, mieli „zakłócać działanie” ośrodka przez dwie godziny rozdając róże oraz rozmawiając z kobietami. Siedzieli też na podłodze i po cichu modlili się oraz śpiewali pieśni.

– Ratunek Czerwonej Róży jest aktem dobroczynności dla kobiet, które z jakiegoś powodu czują, że muszą zabić swoje niewinne nienarodzone dzieci. Ci, którzy wzięli udział, byli gotowi podjąć ryzyko dla tych kobiet i ich dzieci – powiedziała rzecznik grupy Lisa Hart.

– Udamy się w te same miejsca, w których zabijane są nienarodzone dzieci i udzielimy pomocy matkom. Jeśli odmówią przyjęcia tej pomocy, nie wyjdziemy z ośrodków aborcyjnych, ale pozostaniemy w solidarności z bezbronnymi ofiarami uciskanymi niesprawiedliwością aborcji. Święta Matka Teresa z Kalkuty powiedziała, że ​​jej praca polega na „wchodzeniu w ciemne dziury ubogich.” Ratunek Czerwonej Róży to akcja wchodzenia w „ciemne dziury ubogich,” mianowicie do klinik aborcyjnych, w których niewinni są odrzucani i w te „ciemne dziury” staramy się przynieść nadzieję, prawdziwy pokój i obecność Boga – zaznaczyła.

Co ciekawe, obrońcy życia powiedzieli, iż policjanci, którzy ich aresztowali nie wiedzieli, że obok nich jest tego typu placówka.

pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.