21 czerwca 2024
Kościół i wiaraRodzina

Nowy Wielki Mistrz francuskiej masonerii mocno propaguje prawo do mordowania dzieci. W expose zwrócił uwagę na Polskę

Trichard Guillaume został nowym Wielkim Mistrzem Wielkiego Wschodu Francji. Szef największej francuskiej organizacji masońskiej w expose wyraźnie pochwalił prawo do mordowania nienarodzonych dzieci. Z jego słów też wynika, że masoneria może podjąć działania na terenie III RP w tym zakresie.

Guillaume zastąpił na miejscu szefa francuskiej masońskiej organizacji Georges’a Serignaca. Ten był Wielki Mistrzem Wielkiego Wschodu Francji od stycznia 2021 roku.

Trichard Guillaume to absolwent Institut Mines Telecom Business School. Zawodowo pracował w dużych grupach przemysłowych. Od 2019 roku był zastępcą sekretarza generalnego UNSA. Odpowiadał za sektor prawny i transformację „ekologiczną” oraz technologiczną.

W czasie expose przed masonami Guillaume zwrócił uwagę na „historyczną odpowiedzialność” masonerii za „przyczynienie się do naprawy naszej republiki”, by „jej zasady były wszędzie szanowane” i „by skrajna prawica nigdy więcej nie doszła do władzy i pozostała tam, gdzie jej miejsce, na ciemnych kartach podręczników historii”.

Następnie zaś zwrócił uwagę na mordowanie nienarodzonych dzieci i Polskę.

– Pomyślmy też o Polkach i Polakach, którzy regularnie wychodzą na ulice, aby przeciwstawić się reżimowi, który praktycznie zakazuje aborcji i którego ustawodawstwo antyaborcyjne spowodowało już śmierć dziesiątek kobiet – mówił Wielki Mistrz Wielkiego Wschodu Francji.

Dalej zaś zapowiedział, że „żaden relatywizm nie sprawi, że się cofniemy”.

– To właśnie z myślą o twarzach tych mężczyzn i kobiet, ze wzruszeniem i odpowiedzialnością obejmuję dziś urząd Wielkiego Mistrza naszej wielkiej i pięknej Obediencji – ogłosił.

Z wypowiedzi szefa francuskiej masonerii wynika, że można spodziewać się, że potężne siły będą próbowały jeszcze bardziej poszerzyć prawo do mordowania nienarodzonych dzieci w Polsce.

Masoneria jest najpewniej jednym z największych ziemskich wrogów Kościoła. Na osobę, która dołączy do takiej organizacji, nakładana jest ekskomunika z mocy prawa, tj. nie trzeba jej ogłaszać.

nczas.com / kontrrewolucja.net

fot. YT/UNSA Education

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net