14 czerwca 2024
Rodzina

Obrońca życia na spikera Izby Reprezentantów

Steve Scalise, kongresmen znany z mocnego zaangażowania w obronę życia, wygrał wewnętrzne głosowanie Republikanów. Partia wystawi go jako kandydata na spikera Izby Reprezentantów.

Scalise z Luizjany wygrał głosowanie z wynikiem 113 do 99. Prawie na pewno zostanie spikerem Izby Reprezentantów, ponieważ Republikanie mają większość w Izbie.

Na drugim miejscu znalazł się Jim Jordan z Ohio. Jest przewodniczącym Komisji Sądownictwa Izby Reprezentantów i również angażuje się w obronę życia.

– Pod nieudanym przywództwem prezydenta Bidena nasz kraj jest spychany na krawędź. Amerykanów nie stać na codzienne wydatki, a dla wielu „Amerykański Sen” staje się coraz bardziej niedostępny. Nasze długi obciążą nasze wnuki. Nasza granica jest szeroko otwarta i należy ją zabezpieczyć. Nasze zasoby energii są lekkomyślnie wyczerpywane. Rośnie przestępczość, nasze miasta są niszczone, a narkotyki napływają do naszych społeczności poprzez otwartą przez Bidena granicę – napisał w liście przed głosowaniem.

Dodał, że każdy stan jest obecnie państwem granicznym. Ma koło siebie miliony niezweryfikowanych nielegalnych imigrantów przewożonych po całym kraju. Zwrócił uwagę, że przez to sektor świadczeń społecznych przeznaczony dla „ciężko pracujących obywateli” jest okradany.

– Praworządność budzi wątpliwości; Departament Sprawiedliwości jest zmobilizowany do atakowania politycznych wrogów i ochrony sojuszników. Nasza pozycja na świecie jest kwestionowana, nikt nie poniósł odpowiedzialności za decyzje, które doprowadziły do śmierci 13 naszych żołnierzy w wyniku nieudanej kapitulacji Afganistanu – napisał Steve Scalise.

– Bóg dał mi już kolejną szansę na życie. Wierzę, że wszyscy znaleźliśmy się tu w jakimś celu. Następny rozdział nie będzie łatwy, ale wiem, czego potrzeba do walki i jestem przygotowany na bitwy, które mnie czekają – podsumował.

pch24.pl

fot. YT/Steve Scalise

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net