Ataki na obrońców życia

foto: stopaborcji.pl
foto: stopaborcji.pl

Kolejny atak na Fundację Pro, tym razem ze strony Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia. Powodem jest antynagroda Heroda Roku przyznawana od wielu lat przez Internautów, która tym razem przypadła Kaczyńskiemu.

PFROŻ sprzeciwia się przyznaniu tytułu Heroda Roku Kaczyńskiemu (choć wyboru dokonali Internauci) oraz „prowokacjom politycznym” rzekomo podejmowanym przez Fundację. Oprócz tego PFROŻ „doceniając działania Rządu” [pisownia oryg. – red.], wskazuje konkretne ustawy polityczne oraz przypomina o projekcie złożonym przez tę organizację z nadzieją na zajęcie się nim.

– Jestem wstrząśnięty tym, co czyni ostatnio Fundacja Pro Prawo do Życia. To jest niszczenie dorobku wielu tysięcy osób w dziele obrony życia. To jest absolutne, wielkie i niesprawiedliwe szkodzenie Prawu i Sprawiedliwości – bronił popierającej dzieciobójstwo partii Antoni Zięba w Radiu Maryja.

Anna Wiejak na łamach Prawy.pl zauważa, że pod dokumentem widnieją podpisy jedynie prezesa, wiceprezesa oraz sekretarza organizacji. Dodaje też, ze według posiadanych przez nią informacji stanowisko przedstawione na stronie pro-life.pl nie ma poparcia całego zarządu.

Warto też zauważyć, że Fundacja Pro z roku na rok – mimo rzekomej kontrowersyjności ostatniego projektu, który zakładał możliwość ukarania matki, która zamordowała swoje dziecko – zbiera coraz więcej podpisów. Przyczyniła się też wyraźnie do zaprzestania mordowania dzieci już w kilku szpitalach. Ciężko więc uwierzyć, że faktycznie „większość obrońców życia” nie podziela stanowiska Internautów czy też metod stosowanych przez Fundację Pro.

W wyniku decyzji Internautów o przyznaniu antynagrody Heroda Roku Jarosławowi Kaczyńskiemu rozpoczęła się nagonka na obrońców życia w Polsce. Ataki przeprowadzane są z jednej strony przez prorządowe organy medialne, z drugiej przez Internautów popierających socjalistyczny rząd.

Jas

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.