PE: Ochrona życia to przemoc wobec kobiet

Diliff, CC BY-SA 3.0, wikimedia commons

Lewicowe frakcje zdominowały Parlament Europejski do tego stopnia, że instytucja ta uznała prawną ochronę życie ludzkiego za… prześladowanie kobiet! Zgodnie ze sprawozdaniem przyjętym przez europosłów, zakaz mordowania dzieci w łonie matki to przemoc wobec kobiet.

Art. 4 Sprawozdania okresowego przekonuje, że karanie morderstw prenatalnych to przemoc wobec kobiet. Parlament Europejski apeluje do państw, które wciąż nie ratyfikowały tzw. Konwencji Stambulskiej, by zrobiły to jak najszybciej. Inaczej, jak podkreślają lewicowi politycy w PE, będą wrogami kobiet.

Konwencja zawiera w sobie mnóstwo postulatów stricte ideologicznych, w tym wprowadzających odgórnie praktyki genderowe. Wszystko to pod przykrywką troski o kobiety i walkę z przemocą wobec nich.

Zawarte w sprawozdaniu sformułowania sugerują, że mordowanie nienarodzonych dzieci ma być przejawem troski o zdrowie. Naciski na państwa, które nie zdecydowały się na ratyfikowanie Konwencji, wywierają m.in. Komisja Praw Kobiet i Równouprawnienia, a także Komisja Wolności Obywatelskich, Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych. Oba te organa są zdominowane obecnie przez frakcje radykalnie lewicowe i przeciwne ochronie życia.

gosc.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net