Ohio: Chrześcijanie i muzułmanie przeciwko absurdom LGBT w szkole. Zmuszano chłopców i dziewczynki do korzystania ze wspólnych toalet

Chrześcijańscy i muzułmańscy rodzice pozywają radę miejscowej szkoły w Bethel w stanie Ohio w związku z polityką pro LGBT na podstawie „seksualnych ankiet behawioralnych” przeprowadzonych bez zgody rodziców. Chodzi m.in. o zmuszanie chłopców i dziewczynek do korzystania ze wspólnych toalet i szatni.

Chrześcijańscy i muzułmańscy rodzice, przy wsparciu America First Legal pozywają radę miejscowej szkoły. Władze placówki zezwoliły uczniom na korzystanie z łazienek i szatni na podstawie wybranej przez nich „tożsamości płciowej”, co de facto zmusza normalne dzieci do korzystania z tych miejsc wraz z osobami z płci przeciwnej.

Władze szkoły wprowadziły te przepisy nie informując o tym opinii publicznej. Ponadto podpierają się wcześniej wykonanymi „seksualnymi ankietami behawioralnymi”, o których przeprowadzeniu szkoła również nie informowała rodziców.

Rodzice podkreślają, że wprowadzony potajemnie przepis narusza ich prawa rodzicielskie oraz konstytucyjne prawa religijne. Jest również niezgodny z prawem stanu Ohio.

Okręg szkolny Bethel wprowadził nowe przepisy „potajemnie, aby uniknąć sprzeciwu społeczności”, jak czytamy w pozwie rodziców. Podkreślono również, że jest to wprost sprzeczne ze stanowym prawem o otwartych spotkaniach, co unieważnia wprowadzone przepisy.

Rodzice zaznaczają również, że wprowadzone potajemnie przepisy „narażają na szwank” ich przekonania w sprawie „bezpieczeństwa, prywatności, skromności, religii i historycznych poglądów na seks”.

– Pokolenia Amerykanów dorastały w środowiskach, które bezsprzecznie szanowały prywatność uczniów w intymnych przestrzeniach, oddzielonych płcią biologiczną. A jednak jesteśmy tutaj jako społeczeństwo w roku 2022, poddając uczniów w całym kraju antynaukowym, społecznym eksperymentom, które dziesięć lat temu byłyby niewyobrażalne i absurdalne – powiedział wiceprezes AFL Gene Hamilton.

W pozwie zaznaczono, że wcześniej wybudowana w szkole toaleta dla zmiennopłciowców została sfinansowana przez rodziców, co miało zapobiec tego typu problemom.

foxnews.com / kontrrewolucja.net

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net