ONZ oficjalnie uzna mordowanie dzieci za prawo człowieka

ONZ na światowym szczycie w Nairobi ma uznać mordowanie nienarodzonych dzieci za prawo człowieka. Karina Walinowicz z Ordo Iuris stwierdza, że jeśli tak się stanie, „ONZ stanie się oficjalnie antyludzką instytucją”.

– Wszystko wskazuje na to, że ONZ zablokuje udział NGO’sów z Europy i USA broniących życia i rodziny na światowym szczycie w Nairobi, gdzie wedle przewidywań ma dojść do uznania aborcji za prawo człowieka! Jeżeli tak się stanie – ONZ stanie się oficjalnie antyludzką instytucją – napisała na Twitterze Walinowicz.

Instytut Ordo Iuris zaznaczył, że „mimo deklaracji o otwartym charakterze wydarzenia, organizatorzy nie dopuścili do rejestracji na szczyt niemal żadnej organizacji o charakterze konserwatywnym”.

– Spotkanie w Nairobi ma upamiętnić 25-lecie przyjęcia Planu Działań Kairskiej Konferencji Ludnościowej. Mimo, że w dokumencie ostatecznie stwierdzono, że aborcja w żadnym wypadku nie może być promowana jako jedna z metod planowania rodziny, a obowiązkiem państw jest zmniejszanie ilości przeprowadzanych aborcji (pkt. 8.25), istnieje duże prawdopodobieństwo, że środowiska związane z organizacją Szczytu będą próbowały naruszyć ten międzynarodowy konsensus – alarmuje organizacja.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.