„ONZ, WHO i Gates chcą normalizacji pedofilii”. Mocne zarzuty ze strony niderlandzkiego dziennikarza! Uderza też w aborterów

– ONZ, WHO i Bill Gates pracują nad normalizacją pedofilii na całym świecie – stwierdził dziennikarz David Sorensen.

– Przez kilka miesięcy pracowałem nad zebraniem dowodów, które pokazują niezaprzeczalnie, niezbicie, że Organizacja Narodów Zjednoczonych oraz Światowa Organizacja Zdrowia i inne organizacje, takie jak Planned Parenthood czy Fundacja Billa i Melindy Gatesów pracują, by całkowicie przejąć edukację w przedszkolach i szkołach podstawowych na całym świecie – powiedział Sorensen w podcaście Truth for Health, prowadzonym przez dr Elizabeth Lee Vliet.

Zdaniem dziennikarza, organizacje te zamierzają „seksualizować małe dzieci” i „zburzyć ich naturalne systemy obronne, by były całkowicie otwarte na seksualnych napastników w każdym miejscu i czasie”.

– Dosłownie mówią, że każde dziecko jest istotą seksualną od urodzenia, że jest istotą seksualną niezależnie od wieku. I dlatego uprawianie seksu jest ich prawem człowieka. Dlatego każde dziecko musi mieć partnerów seksualnych i musi być kierowane przez szkoły, aby angażować się w relacje seksualne od najmłodszych lat – podkreślił dziennikarz.

Przywołał następnie wytyczne dla nauczycieli WHO. Wynika z nich, że zaleca się uczyć dzieci, czym jest masturbacja, gdy mają już dziewięć lat.

– „Standardy edukacji seksualnej w Europie” WHO są jeszcze bardziej wyraźne i zaczynają się w jeszcze młodszym wieku. Na przykład radzi wychowawcom, aby informowali dzieci w wieku od zera do czterech lat o „radości i przyjemności podczas dotykania własnego ciała” oraz „masturbacji we wczesnym dzieciństwie” – podkreślił.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Z kolei dzieci w wieku 6-9 lat mają być uczone o „seksie w mediach (w tym w Internecie)”. Z kolei dzieci w wieku 9-12 lat mają być zachęcone przez wychowawców, by „podjęły świadomą decyzję o doświadczeniu seksualnym”.

Dziennikarz zwrócił też uwagę na niderlandzką Fundację Rutgersa. Ta działa w 27 państwach świata i ma na celu „edukację seksualną”. David Sorensen podkreślił, że założyciel tej organizacji „regularnie podróżował do Azji w celach seksualnych, gdzie systematycznie wykorzystywał dzieci, azjatyckie niewolnice seksualne”. Ponadto „opublikował magazyn promujący pedofilię”.

Portal „Life Site News” podkreśla, że Fundacja Rutgersa jest opłacana przez Fundację Billa i Melindy Gates’ów. Jest też ściśle związana z WHO, ONZ i Planned Parenthood.

lifesitenews.com

fot. ilustracyjne/fot. YT/TODAY/pixabay (kolaż)

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Jeden komentarz do “„ONZ, WHO i Gates chcą normalizacji pedofilii”. Mocne zarzuty ze strony niderlandzkiego dziennikarza! Uderza też w aborterów

  • 17 maja 2023 o 11:48
    Bezpośredni odnośnik

    Od wielu lat nie używam Window$ ani innych produktów Micro$oftu i jest mi z tym dobrze. Co prawda teoretycznie ta osoba już się tym nie zajmuje, ale mimo wszystko.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net