Ośmiolatek udaje kobietę – środowiska LGBT zachwycone

Wikimedia Commons

Ośmioletni chłopiec z Montrealu występuje jako… drag queen! Rodzice są zachwyceni, podobnie jak działacze LGBT. Odmienne zdanie mają specjaliści od rozwoju dzieci, którzy uważają, że w przypadku małego Kanadyjczyka dochodzi do formy przemocy wobec dziecka.

Środowisko, w jakim od niedawna obraca się 8-letni Nemis Quinn Mélançon Golden, to przede wszystkim homoseksualiści przebierający się w kobiece stroje. Odkąd chłopiec postanowił, że będzie występować jako drag queen, środowisko tzw. aktywistów LGBT przyjęło go z otwartymi ramionami. Dziecko-transwestyta towarzyszy dorosłym drag queens w koncertach i za kulisami. Homoseksualni „artyści” doradzają maluchowi, jak ma się przebierać za kobietę. Jeden z mężczyzn występujących pod pseudonimem Bianca del Rio stwierdził, że Nemis wygląda w swoim przebraniu „k*rewsko uroczo” i nazywa go „dz*wką”.

Nemis przybrał pseudonim Lactatia. Odkąd zaczął się pokazywać w swoim „damskim” wcieleniu, występuje w liberalnych oraz promujących homoseksualizm kanałach TV, gazetach, stronach internetowych. Artykuł poświęciło mu czołowe zachodnie pismo dla homoseksualistów, „Advocate”. Rodzice Nemisa są zachwyceni jego nowym hobby, pomagają mu w przygotowywaniu się do występów. – Kiedy Nemis nie jest w roli, identyfikuje się jako chłopiec, a gdy zakłada przebranie – jako dziewczynka – opowiada matka chłopca. – Kiedy jest Lactatią, staje się jej postacią, dziewczynką z penisem – dodaje kobieta.

Sytuacją są przerażeni specjaliści od rozwoju dziecka. – To dwuznaczna i godna pogardy przemoc wobec dziecka. Poprzez kult ruchu „trans” zło jest promowane jako dobro, a niewinne kobiety i dzieci stają się ofiarami – zauważa Laurie Higgins z Illinois Family Institute. – Nie trzeba być fizykiem jądrowym by zrozumieć, że to wszystko może najpewniej doprowadzić do zachowań o charakterze seksualnym – dodaje Stephen Black, uleczony z homoseksualizmu mężczyzna.

lifesitenews.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net