Panika wokół koronawirusa cassusem do szczepień wywołujących bezpłodność w Europie i USA? Dzierżawski: To bardzo prawdopodobne (WIDEO)

Mariusz Dzierżawski, szef Fundacji Pro – Prawo do Życia zwrócił uwagę na „masową skalę” używania szczepionek w krajach trzeciego świata. Przypomniał, że w wielu państwach Afryki, gdzie wprowadzono przymus szczepień, pojawił się na wielką skalę problem bezpłodności u kobiet.

– Można zastanawiać się, czy ta epidemia bezpłodności, z którą mamy do czynienia w Europie, nie jest jakoś wywołana przez koncerny farmaceutyczne, które szpikują nas coraz mocniej rozmaitymi środkami. Tych szczepionek jest coraz więcej, coraz wcześniej. W USA się o tym mówi od dawna, że szczepionki mogą wywoływać autyzm, ale być może i bezpłodność – dodał w dalszej części programu Mariusz Dzierżawski

Wspomniał potem, że „jeden z koncernów amerykańskich opracował już szczepionkę przeciwko koronawirusowi”.

– Na początku roku będzie już miliard szczepionek dostępnych. Jeśli to jest realizacja tej koncepcji, w której mówił Bill Gates, że ograniczymy liczbę ludności świata o 10 proc. dzięki szczepionkom, to można powiedzieć, że to jest nawet pewna myśl – zaznaczył.

– Media światowe koncentrują się na tym koronawirusie. Będzie można sprzedać miliard szczepionek […] i być może ten cel Billa Gatesa, którego ja kiedyś nie mogłem zrozumieć – bo w jaki sposób szczepionki powodują zmniejszenie liczby ludności? Wygląda na to, że jakiś sposób znaleźli. To rzeczywiście zgodnie z tym założeniem, że „zagrożeniem dla środowiska jest człowiek”, to jak wybijemy w ten czy inny sposób 10 proc. ludzi, to jest to działalność szlachetna. I z tego powodu szlachetne jest to, co WHO robi, czyli że „aborcja przede wszystkim” – kontynuował.

– Czyli zakłada pan, że jest możliwe, że to, co robiono w Afryce, teraz pod pretekstem koronawirusa będzie się czyniło w Europie i Ameryce Północnej? – dopytał dziennikarz Dominik Cwikła

– Tak. To jest bardzo prawdopodobne – potwierdził Dzierżawski.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net