Pedofil z zapędami kazirodczymi udający kobietę trafił do więzienia dla kobiet z dziećmi

Mężczyzna udający kobietę, który ma na swoim koncie gwałt na niemowlaku oraz zabójstwo dziecka trafił do więzienia dla kobiet z dziećmi. Kanada uznaje prawnie „zmianę płci”, co pozwoliło zbrodniarzowi trafić do takiej placówki.

Adam Laboucan, mężczyzna twierdzący, że jest kobietą, w wieku 15 lat zgwałcił 3-miesięcznego chłopca, którym miał się opiekować. W wieku 11 lat z kolei utopił 3-letnie dziecko.

Od 2010 roku mężczyzna twierdzi, że jest kobietą. Oczekuje, by zwracano się do niego „Tara Desousa”. W trakcie przebywania w więzieniu poddał się zabiegowi „zmiany płci”.

Kanadyjskie prawo uznaje, że jeśli ktoś przejdzie odpowiednie zabiegi, może być traktowany jako osoba innej płci, niż w rzeczywistości. Dla kanadyjskich władz pedofil Adam jest więc kobietą.

W 2017 roku z tego powodu zwyrodnialec trafił do więzienia dla kobiet z dziećmi. Media w Kanadzie podkreślają, że tam dopuszczał się przemocy wobec innych więźniarek.

Oprócz tego w więzieniu, tuż obok zwyrodnialca, znajduje się oddział dla kobiet z dziećmi do 7-ego roku życia. Więźniarki z dziećmi przekazują, że mężczyzna udający kobietę kieruje pod ich adresem groźby i wpatruje się w ich dzieci. Pojawiał się też na „więziennych imprezach z udziałem dzieci”.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

– Powiedziano mi, że obecny był tam wyjątkowo brutalny przestępca seksualny, który nie widział z bliska małego dziecka od bardzo dawna. Kiedy zostałam poinformowana o chorym i brutalnym charakterze zbrodni pedofila przeciwko dziecku, żałowałam, że w ogóle poszłam w to miejsce i pozwoliłam tej osobie zobaczyć moje dziecko – powiedziała jedna z kobiet, którą strażnik ostrzegł o obecności pedofila udającego kobietę.

Adam Laboucan wielokrotnie starał się o zwolnienie warunkowe. Póki co jednak mu odmawiano. Przywołano przy tym zeznania, według których wykorzystywał seksualnie swoich krewnych i znajomych, gdy był na wolności. Wskazano też na jego zachowanie w więzieniu, gdzie dopuszczał się „aktów przemocy i dewiacji seksualnych”. W więzieniu męskim z kolei prostytuował się.

pch24.pl

fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Jeden komentarz do “Pedofil z zapędami kazirodczymi udający kobietę trafił do więzienia dla kobiet z dziećmi

  • 17 lutego 2023 o 08:56
    Bezpośredni odnośnik

    Niegdyś takie indywidua kończyły krótkim tańcem na lisie, a teraz kończą w raju (z ich punktu widzenia).

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net