Pedofilia legalna we Francji? Uwolnili pedofila, bo „nie ma dowodów na przymus”!

pixabay

Opinia publiczna jest oburzona po tym, jak sąd w Paryżu uniewinnił dorosłego, który zgwałcił jedenastolatkę. Zdaniem sędziego dziewczynka miała „wyrazić zgodę na współżycie”.

28-letni mężczyzna, mąż i ojciec, zaczaił się na dziewczynkę na klatce schodowej, a następnie zgwałcił. Rodzice jedenastolatki zgłosili sprawę na policję. Jak wielkie było ich zaskoczenie, gdy ostatecznie, po procesie, sąd uniewinnił oprawcę ich córeczki od zarzutów gwałtu na dziecku! Zdecydował, że skoro nie ma bezpośrednich dowodów przemocy i tego, że mężczyzna zmusił dziewczynkę do współżycia, nie doszło do zgwałcenia, a jedenastolatka „wyraziła zgodę” na seks. Obrońca przekonywał, że dziewczynka sama wysyłała gwałcicielowi prowokujące zdjęcia i że nie wiedział on ile ofiara ma lat.

Matka dziewczynki jest oburzona i zszokowana. Wyjaśnia, że jej córka była tak przerażona całą sytuacją, iż nie zaatakowała fizycznie gwałciciela. Nie znaczy to jednak, że wyraziła zgodę na cokolwiek, lecz została po prostu zgwałcona. Bała się, a oprawca już wcześniej próbował ją zaatakować na tej samej klatce. Co więcej, kobietę bulwersuje fakt, iż sąd w ogóle uniewinnia pedofila. – Kwestia zgody bądź jej braku nie powinna w ogóle być podnoszona w przypadkach gwałtu na nieletnich – uważa przedstawiciel Voice of the Child, organizacji zajmującej się obroną praw dziecka.

thelocal.fr, washingtonpost.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net