Pikieta przeciwko blokowaniu przez posła Matusiaka (PiS) projektu Zatrzymaj Aborcję

Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl, Wikimedia Commoms

W sobotę o godz. 13.30 w Jastrzębiu Zdroju przy Rondzie Centralnym odbędzie się pikieta organizowana przez Fundację Życie i Rodzina. Jej celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na bierność rządzących socjalistów w sprawie mordowania nienarodzonych dzieci.

– Celem zgromadzenia jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na bierność posłów w sprawie zakazu aborcji eugenicznej, w szczególności posła Grzegorza Matusiaka z Prawa i Sprawiedliwości. Jastrzębie Zdrój to okręg wyborczy posła Matusiaka, przewodniczącego podkomisji utworzonej w ramach Komisji Polityki Społecznej i Rodziny do rozpatrzenia projektu ustawy „Zatrzymaj Aborcję”. Od skierowania projektu do komisji mija już 9 miesięcy, a komisja nie podjęła absolutnie żadnych kroków, aby skierować projekt do drugiego czytania na sali plenarnej – czytamy na stronie zycierodzina.pl.

Fundacja przypomina też, że „na początku lipca powstała podkomisja, która w ogóle nie powinna powstać, a skoro już ją powołano, powinna jak najszybciej zająć się projektem i opowiedzieć się przeciw zabijaniu dzieci”.

– Bezczynność podkomisji kierowanej przez posła Matusiaka oznacza, że w szpitalach dalej leje się krew niewinnych maluszków, które potrzebują ze strony polityków zdecydowanych działań, aby je ochronić. Szczególnie szokujące jest, że aborcja eugeniczna dotyczy dzieci z niepełnosprawnością – dzieci, z którymi politycy chętnie pokazują się na zdjęciach, ale na ich zabijanie przed narodzeniem się zgadzają – czytamy na stronie fundacji.

zycierodzina.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.