Pikieta w obronie Mary Wagner

twitter.com/1Ragata

Już jutro w stolicy odbędzie się pikieta w obronie Mary Wagner. Wszyscy, którzy chcą wesprzeć prześladowaną za walkę mordowaniem dzieci kobietę, będą mogli wyrazić swoje poparcie pod ambasadą kanadyjską. Organizatorzy przekażą także na ręce ambasadora list otwarty w sprawie więzionej za poglądy Kanadyjki.

Pikieta rozpocznie się o godz. 12 na ulicy Matejki przy wejściu do ambasady kanadyjskiej. Protestujący będą mogli wprost wyrazić swój sprzeciw wobec prześladowań, które dotykają Mary, a także innych obywateli Kanady walczących o prawo do życia dla każdego człowieka. Ambasador Kanady otrzyma również list otwarty sprzeciwiający się karaniu więzieniem za poglądy pro-life. Pod listem podpisało się ponad 25 tys. Polaków. Do udziału w manifestacji zachęca gorąco Fundacja Pro – Prawo do Życia.

Mary Wagner to Kanadyjka,  która od lat stara się ocalić dzieci zagrożone tzw. aborcją. Odwiedzała placówki, gdzie dokonuje się makabrycznych morderstw i rozmawiała z napotkanymi tam kobietami, próbując przekonać je, by nie zabijały swoich dzieci. Choć działania Mary są pokojowe i pozbawione przemocy, proaborcyjne władze Kanady uparcie prześladują tę kobietę, m.in. poprzez liczne kary ograniczenia wolności.

Z powodu poglądów, Mary Wagner spędziła już łącznie ponad sześć lat w więzieniach. Podczas ostatniego procesu oskarżyciel Mary Wagner próbował nawet wprowadzić cenzurę, by opinia publiczna nie mogła dowiedzieć się, z czym walczy obrończyni życia. Więcej o Mary Wagner TUTAJ, zaś o samej manifestacji TUTAJ.

facebook

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.