21 maja 2024
Rodzina

Piotr K. potępiał akcję Stop pedofilii. Został skazany za pedofilię

Piotr K., były wiceprezydent Gdańska ds. edukacji, został skazany przez sąd za pedofilię. Usłyszał nieprawomocny wyrok wykorzystania seksualnego małoletniego i doprowadzenia go do tzw. innej czynności seksualnej. Wcześniej Piotr K. publicznie domagał się ukarania wolontariuszy Fundacji Pro-Prawo do Życia za organizację akcji „Stop pedofilii” na ulicach Gdańska.

Sąd w Gdańsku wydał właśnie wyrok na Piotra K., byłego wiceprezydenta Gdańska ds. edukacji. Został skazany za seksualne wykorzystanie małoletniego. Nieprawomocny wyrok to 1 rok więzienia, warunkowo zawieszony na okres próby wynoszący 3 lata, oraz 5 tys. zł zadośćuczynienia.

Trzy miesiące temu w Gdańsku zapadł inny wyrok sądu. Mariusz Dzierżawski, członek zarządu Fundacji Pro-Prawo do Życia, został prawomocnie skazany na 1 rok ograniczenia wolności i 15 tys. zł kary za organizację mobilnej akcji informacyjnej „Stop pedofilii” na ulicach Gdańska. Miesiąc wcześniej za udział w tej samej akcji „Stop pedofilii” na pół roku ograniczenia wolności sąd w Gdańsku skazał kierowcę fundacyjnej furgonetki Adriana.

Kampania „Stop pedofilii” dotyczyła programu tzw. „edukacji seksualnej”, który władze Gdańska wdrażały w szkołach przy współudziale lokalnych aktywistów LGBT. Za pomocą akcji społecznych i kampanii furgonetkowych Fundacja ostrzegała rodziców z Gdańska przed gorszącymi lekcjami. Osobą odpowiedzialną za kwestie edukacyjne z ramienia Urzędu Miasta Gdańsk był wiceprezydent Piotr K..

To właśnie Piotr K. był jedną z osób, które aktywnie zabiegały o to, aby działacze Fundacji Pro-Prawo do Życia zostali skazani za organizację akcji „Stop pedofilii”.

Piotr K. jako wiceprezydent Gdańska oficjalnie poparł zawiadomienie do prokuratury, jakie przeciwko Fundacji złożyli aktywiści LGBT z organizacji Tolerado domagający się ukarania Fundacji w związku z furgonetkową akcją „Stop pedofilii” na ulicach Gdańska. Sprawa ciągnęła się od 2019 roku. 28 lutego 2019 r. aktywiści LGBT wraz z wiceprezydentem Piotrem K. zorganizowali w Gdańsku specjalną konferencję prasową, podczas której złożyli donos na Fundację do prokuratury. W trakcie konferencji głos zabrała m.in. Marta Magott, wiceprezes Tolerado.

– […] czujemy się jako osoby homoseksualne bezpośrednio dotknięci jakimikolwiek sugestiami próbującymi zestawić nas z osobami wykorzystującymi seksualnie dzieci – mówiła Magott.

Gdy Marta Magott mówiła te słowa, tuż obok niej stał Piotr K., który został właśnie skazany przez sąd za pedofilię i seksualne wykorzystanie małoletniego.

Do podobnej sytuacji doszło dwa miesiące temu w Szczecinie. Kierowca furgonetki Fundacji Jan Bienias został skazany przez sąd na 30 tys. zł kary za udział w akcji „Stop pedofilii”, ostrzegającej rodziców przed „edukacją seksualną”. Wyrok na Jana zapadł krótko po tym, jak do opinii publicznej przedostała się informacja, że polityk Koalicji Obywatelskiej i lider lokalnego lobby LGBT trafił do więzienia za pedofilię.

Krzysztof F., bo o nim mowa, prowadził razem ze swoim homoseksualnym partnerem restaurację w centrum Szczecina, w której organizował „randki LGBT”. Był współzałożycielem Stowarzyszenia Równość na Fali, które najpierw działało pod nazwą Kampania Przeciw Homofobii Szczecin. W sierpniu 2020 roku Krzysztof F. wykorzystał seksualnie 13 letniego chłopca. Przed gwałtem usiłował podać dziecku narkotyki.

Jak powiedział Mariusz Dzierżawski, „gdy sąd w Gdańsku skazywał mnie na rok ograniczenia wolności za organizację akcji 'Stop pedofilii’, skazujący mnie sędzia argumentował, że nasza kampania 'Stop pedofilii’ utrudnia aktywistom LGBT 'działalność edukacyjną’.

– Ta działalność „edukacyjna” to forsowanie w polskich szkołach tzw. „edukacji seksualnej” według Standardów Edukacji Seksualnej opracowanej przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) i rząd Niemiec – podkreślił Dzierżawski.

Fundacja Pro-Prawo do Życia przypomina, że Piotr K. w 2020 roku wziął udział w propagandowym wiecu „Jestem LGBT”, w trakcie którego wyrażał swoją solidarność z aktywistami LGBT, obiecując wdrażanie w życie kolejnych żądań politycznych i prawnych tego środowiska. Jednym z takich zrealizowanych już żądań było wprowadzenie do szkół Gdańska programu „edukacji seksualnej” zatytułowanego ZdrovveLove, prowadzonego według Standardów Edukacji Seksualnej w Europie autorstwa WHO i rządu Niemiec. W ramach tego programu gdańscy uczniowie dowiadywali się m.in., że „istnieją przeróżne sposoby masturbacji, poszczególne osoby mogą stosować niepowtarzane techniki lub przedmioty”.

– Jeżeli jesteś osobą LGBT, to masz prawo nią być i tworzyć takie relacje intymne, jakie będą dla Ciebie i Twojego partnera, partnerki lub partnerów satysfakcjonujące – głoszono.

W ocenie Fundacji, gdański program „edukacji seksualnej” zakłada promocję wśród uczniów zachowań homoseksualnych, transseksualizmu, „zmiany płci”, antykoncepcji, masturbacji oraz posiadania wielu partnerów seksualnych równocześnie. Skazany za pedofilię wiceprezydent Gdańska Piotr K. przyznawał, że gdański program „edukacji seksualnej” został stworzony w oparciu o wytyczne WHO i niemieckich instytucji. Wśród tych wytycznych znajduje się m.in.:

Dzieci w wieku 0-4 lat mają być zachęcane do masturbacji.

W wieku 4-6 lat dzieci mają wyrażać uczucia seksualne takie jakie podniecenie oraz rozwijać w sobie szacunek dla różnych „norm seksualnych”.

W wieku 6-9 lat dzieci mają zrozumieć, na czym polega wyrażanie zgody na seks.

W wieku 9 lat dzieciom należy przekazać informacje na temat pierwszych doświadczeń seksualnych i orgazmu.

„Edukacja seksualna” według Standardów Edukacji Seksualnej ma prowadzić do tego, że dzieci mają posiąść „umiejętności negocjowania i komunikowania się w celu uprawiania bezpiecznego i przyjemnego seksu”. Edukację według tych Standardów forsowano w Gdańsku, gdzie za kwestie edukacyjne odpowiadał skazany za pedofilię wiceprezydent Piotr K.

– Umiejętność wyrażania przez dzieci zgody na seks nie jest potrzebna dzieciom. Jest potrzebna pedofilom. Właśnie dlatego nasza Fundacja jest prześladowana za utrudnianie aktywistom LGBT „działalności edukacyjnej” i za ostrzeganie rodziców przed „edukacją seksualną”. Próby wdrożenia w Polsce „edukacji seksualnej” na wzór niemiecki, inspirowane Standardami WHO, były już wielokrotnie podejmowane. Od wielu lat odbywa się to lokalnie w miastach takich jak Gdańsk, Warszawa, Poznań czy Wrocław, gdzie lokalne władze zezwalają organizacjom „edukatorów seksualnych” wchodzić do szkół z wulgarnymi i deprawacyjnymi zajęciami. Teraz „edukacja seksualna” ma zostać odgórnie narzucona we wszystkich szkołach w Polsce. Decyzją Donalda Tuska we wszystkich szkołach mają odbywać się lekcje „edukacji seksualnej”. Nowy przedmiot, dla zmylenia czujności rodziców, ma nazywać się „Edukacja zdrowotna”. Rzekomo prozdrowotny charakter tego przedmiotu zachwala rząd. Dokładnie takiej samej argumentacji używał skazany za pedofilię Piotr K. – „edukacja seksualna” w Gdańsku również miała mieć charakter „prozdrowotny” – mówił Mariusz Dzierżawski.

To, co stało się w Gdańsku, ma mieć teraz wymiar ogólnopolski i wejść do wszystkich szkół. Jak podsumowuje Mariusz Dzierżawski: „jako społeczeństwo musimy powstrzymać plany deprawatorów wobec naszych dzieci. Trzeba działać i walczyć, aby „edukacja seksualna” w ogóle nie weszła do polskich szkół.”

Fundacja Pro – Prawo do Życia

fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
TwitterFacebook

Fundacja Pro - Prawo do Życia

Fundacja Pro - Prawo do Życia - stowarzyszenie prolife działające w Polsce od roku 2005, w roku 2008 uzyskało status organizacji pożytku publicznego. Jej założycielem jest Mariusz Dzierżawski. Inicjator m.in. projektów obywatelskich ustaw Stop Aborcji oraz Stop Pedofilii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net