29 września 2023
RodzinaWiadomości

PiS jak PZPR! Obywatelski projekt prolife przechodzi do podkomisji

Twitter Kaja Godek

Komisja Polityki Społecznej i Rodziny z Bożeną Borys-Szopką jako przewodniczącą postanowiła utworzyć 9-osobową podkomisję, która zajmie się obywatelskim projektem „Zatrzymaj aborcję”, który ma zakazać mordowania dzieci, u których występuje podejrzenie choroby. Katolicka strona Polski nie pozostawia na partii rządzącej suchej nitki.

– Nie można przyzwalać na zabijanie dzieci przed urodzeniem. Mimo odwlekania kwestii ochrony życia,co nastąpiło po przekazaniu projektu obywatelskiego #ZatrzymajAborcję do podkomisji, ufamy, że sprawa zostanie rozstrzygnięta pozytywnie dla dobra dzieci nienarodzonych. Módlmy się – napisano na oficjalnym profilu KEP na Twitterze.

Kaja Godek, szefowa fundacji Życie i Rodzina, która jest autorem projektu ustawy, zauważyła, że skład podkomisji wiele mówi o podejściu władzy do ochrony życia.

Prawica Rzeczpospolitej zauważyła niezwykle dokładną analogię w działaniu z czasów PRL.

Tomasz Terlikowski na Facebooku stwierdza także, że „bezobjawowy katolicyzm” w Polsce sprawia, że „w niczym nie jesteśmy lepsi od Irlandii”.

– W Irlandii politycy bezobjawowo konserwatywni i katoliccy przyczynili się do obalenia 8 poprawki do konstytucji, w Polsce politycy bezobjawowo konserwatywni i katoliccy robią wszystko, żeby – nie otwarcie, ale jednak – odrzucić obywatelski projekt broniący życia dzieci niepełnosprawnych – napisał katolicki publicysta.

W Irlandii politycy bezobjawowo konserwatywni i katoliccy przyczynili się do obalenia 8 poprawki do konstytucji, w…

Opublikowany przez Tomasz Terlikowski Poniedziałek, 2 lipca 2018

Na jednym z konserwatywnych fanpejdży na Facebooku przypomniano, że „nowelizacją w sprawie IPN Sejm zajmował się 100 minut, Prezydent podpisał natychmiast.” – Pewnie już wiecie, że projekt „Zatrzymaj Aborcję” został odłożony. Zajmie się nim teraz specjalnie powołana podkomisja (przypomnijmy kejs dotyczy tego, czy wolno zabijać dzieci PODEJRZEWANE o chorobę). Potem pewnie jeszcze z podkomisji zostanie wyłoniona grupa ekspercka, zespół do spraw orzekania i trybunał namysłu. Ostatecznie argument „zabrakło nam czasu, potrzebujemy następnej kadencji” i z głowy – czytamy na stronie „Zapiski pariasa”.

Pewnie już wiecie, że projekt "Zatrzymaj Aborcję" został odłożony. Zajmie się nim teraz specjalnie powołana podkomisja…

Opublikowany przez Zapiski pariasa Poniedziałek, 2 lipca 2018

Zgodnie z obecnie obowiązującą ustawą, średnio w Polsce każdego dnia legalnie mordowanych jest troje nienarodzonych dzieci z powodu podejrzenia choroby.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net