Podpalono wóz obrońców życia! (WIDEO)

– W nocy z 16 na 17 września zdemolowano i podpalono samochód należący do Fundacji Pro-Prawo do Życia, pokazujący skutki zabijania nienarodzonych. Samochód stał przy ul. Emiliana Konopczyńskiego – informuje Fundacja Pro. Wstępne straty wyceniono na 10 tys. złotych. Odpowiednie służby zostały już zawiadomione.

Na grupy proaborcyjne wrzucono film pokazujący płonący wóz Fundacji Pro w Warszawie oraz akcję straży pożarnej. Był nagrywany z balkonu kilka pięter nad ziemią.

– Co ciekawe, film przedstawiający płonący wieczorem samochód pojawił się na proaborcyjnych grupach w mediach społecznościowych. Został on już zarchiwizowany na potrzeby przesłuchań policyjnych. Co symptomatyczne, nikt z komentujących (wśród nich również byli proaborcyjni aktywiści) nie zająknął się nawet o niebezpieczeństwie pożaru, ciesząc się jedynie z płonącego samochodu. Prawdopodobnie znani są również wandale niszczący cudzą własność – zarówno podpalacze, jak i osoby próbujące zamalować samochód. Straty wyrządzone przez wandali wstępnie oszacowano na 10 000 zł – informuje Fundacja Pro.

A tak wyglądał wóz następnego dnia.

Wóz Fundacji Pro następnego dnia po pożarze/fot. stopaborcji.pl

stopaborcji.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net