Policja sprzyja bandytom podpalającym wozy Fundacji Pro? Dzierżawski w Korona TV: Mówiłem policjantom o pewnym fakcie, zobaczymy czy zrobią z tego użytek czy okaże się, że „to nieznani sprawcy” zrobili (WIDEO)

Członek zarządu Fundacji Pro – Prawo do Życia Mariusz Dzierżawski w Korona TV mówił m.in. o ostatnich podpaleniach furgonetek z materiałami antyaborcyjnymi w kilku miejscach w Polsce. Policja do tej pory nie poinformowała, aby dokonała jakichkolwiek ustaleń, mimo tego, że Dzierżawski wskazał na pewien interesujący fakt. M.in. dlatego Fundacja Pro wyznaczyła nagrodę 5 tys. zł dla tego, który skutecznie wskaże osobę odpowiedzialną za niszczenie prywatnego mienia.

Mariusz Dzierżawski zwrócił uwagę w rozmowie z Dominikiem Cwikłą, że tzw. taktyka miejska „jest we Francji stosowana od dziesięcioleci”. – Tam samochody płoną setkami. Jeśli będzie pobłażliwość policji, w Polsce będzie tak samo – zauważył gość Korona TV.

– Zaczynają od palenia naszych samochodów, a później będą palić na masową skalę. Bo to ładnie wygląda na zdjęciach. Pewien fotograf wrzucił na swojego Facebooka zdjęcia. On był przed tym pożarem samochodu, w trakcie relacjonował, wrzucał relację i był po. Mówiłem policjantom o tym. Zobaczymy, czy zrobią z tej informacji użytek, czy okaże się, że to „nieznani sprawcy” to zrobili – wyznał Dzierżawski.

– Czyli pana zdaniem ten fotograf mógł coś wiedzieć? – zapytał Dominik Cwikła, na co Mariusz Dzierżawski zareagował śmiechem. – Jestem pewien – zadeklarował. – Jak on tam był w trakcie zajścia, to być może on nawet wie, kto to przygotowywał i kto to zrobił – stwierdził członek zarządu Fundacji Pro – Prawo do Życia.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.