19 maja 2024
Rodzina

Poligamia, pedofilia, orgie i kazirodztwo. Lider mormońskiej sekty usłyszał zarzuty

Samuel Rappylee Bateman, lider mormońskiego Fundamentalistycznego Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich otrzymał kilka zarzutów. Posiadał 20 żon oraz uprawiał praktyki seksualne z nieletnimi obserwowane przez współwyznawców. Jedną z ofiar była 9-letnia córka przywódcy organizacji.

46-letni Bateman praktykował grupowe rytuały seksualne z dziećmi. Obserwowane one były przez współwyznawców. Został aresztowany przez FBI 13 września.

Oskarżono go również o poligamię. Posiadał 20 żon, z czego część z nich była nieletnia. Jedną z „żon” Batemana była jego 9-letnia córka.

Żony były karane za najdrobniejsze przewinienia. Jedną z form kary było zmuszanie ich do używania wiadra jako toalety.

„Jerusalem Post”, który opisał sprawę, powołuje się na dokumenty udostępnione przez FBI gazecie „Salt Lake City Tribune”. Poza wykorzystywaniem seksualnym swoich nieletnich „żon”, wykorzystywał również żony swoich współwyznawców. Organizowały w tym celu rytualne orgie, które męscy współwyznawcy mieli obserwować.

Opisano również rytuał, który polegał na tym, że trzech dorosłych mężczyzn wykorzystywało seksualnie trzy dziewczynki. Jedna z nich miała 12 lat. Bateman występował w rytuale w roli widza.

– Bateman miał jakoby „wypełniać wolę ojca w niebiesiech”, aby zachęcić swoich zwolenników, w tym nieletnie dzieci, do uczestnictwa w aktach seksualnych i spełniać swoje zachcianki – przekazało FBI.

SLCT podało, że tuż po aresztowaniu Batemana dziewięć jego nieletnich „żon” trafiło do sierocińca w Arizonie. Pod koniec listopada jednak osiem z nich nagle wyjechało z „żonami” dorosłymi. Według gazety, ucieczkę zaaranżował przywódca sekty i jego dorosłe „żony”.

Zostały później odnalezione w hostelu w Spokane w stanie Waszyngton. Namierzono je z powodu użycia przez nie karty kredytowej należącej do firmy powiązanej z sektą.

nczas.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net