Pomagasz uzależnionej ciężarnej zerwać z nałogiem? Według partii Razem jesteś nazistą!

facebook

W Sejmie pojawił się projekt, który zakłada możliwość umieszczenia ciężarnych kobiet nadużywających alkoholu w placówce leczącej nałogi. Projekt rozsierdził przedstawicieli partii Razem, którzy porównują go do prawa obowiązującego w III Rzeszy, a ośrodki odwykowe nazywają odpowiednikami Lebensbornu. Zamiast leczenia uzależnionym kobietom, Razem zaleca…. zamordowanie dziecka.

– Oficjalnie projekt ma chronić płód przed FAS – alkoholowym zespołem płodowym. W praktyce będzie oznaczać sprowadzenie kobiet do roli narodowych inkubatorów – kontrolowanych, szpiegowanych i pozbawianych wolności – straszy partia Razem przy użyciu grafiki wędrującej po Internecie. W tle fotografia Niemek z III Rzeszy, z nazistowskim godłem na piersi. Pomysł, by uzależnionym od alkoholu matkom udzielać wsparcia w specjalistycznych ośrodkach odwykowych lewicowcy przyrównują do Lebensbornu.

Zdaniem lewicowej partii „podobne programy istniały w XX wieku”, gdy w ośrodkach zamykano „zdrowe aryjskie kobiety”. – W 1936 roku rozkazem Heinricha Himmlera powołano organizację Lebensborn, będąca częścią struktur SS. Lebensborn miał stworzyć odpowiednie warunki do „hodowli nordyckiej rasy nadludzi” oraz zahamować wzrastającą liczbę aborcji – piszą przedstawiciele Razem. Jako rozwiązanie dla uzależnionych kobiet, które spodziewają się dziecka, proponują zamordowanie nienarodzonego potomstwa, aby mogła mieć „możliwość przerwania ciąży – często nieplanowanej”.

Zgodnie z projektem, sąd może (choć nie musi) umieścić ciężarną kobietę nadużywającą substancji odurzających w ośrodku odwykowym. – Mając na względzie prawo dziecka do życia i ochrony zdrowia w przypadku spożywania alkoholu przez kobietę w ciąży, używania narkotyków lub innych substancji psychoaktywnych, sąd może zarządzić niezwłoczne poddanie się przez nią leczeniu szpitalnemu we wskazanej placówce – czytamy w projekcie.

Facebook

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net