Posłowie PiS blokują projekt „Zatrzymaj aborcję”. Obrońcy życia poinformowali mieszkańców Wisły o nich

Obrońcy życia z Fundacji Życie i Rodzina udali się do Wisły, by korzystając ze zjazdów ludzi na sezon narciarki poinformować, którzy posłowie działają przeciwko obywatelskiemu projektowi prolife. Na tapecie: Poseł Grzegorz Matusiak i Bożena Borys-Szopa.

zycierodzina.pl

– Weekend 17-18 listopada rozpoczął nowy sezonu skoków narciarskich. Inauguracja odbyła się w Wiśle. Na sportowe zawody przybyło sporo gości, zarówno z Polski, jak i zza granicy. To stało się dobrą okazją do tego, by przypomnieć i uświadomić ludziom, że każde życie człowieka ma nieprzecenioną wartość, niezależnie od ilości komórek czy chromosomów, od etapów rozwoju, zdrowia czy choroby, albo sprawności fizycznej – informuje Fundacja Życie i Rodzina.

– Wykorzystaliśmy ten weekendowy czas na pikietowanie mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych – było bardzo zimno i dość wietrznie. Mieszkańcy, jak i goście miasteczka, wsłuchując się w treść antyaborcyjnych komunikatów, mieli możliwość, by zastanowić się i pomyśleć po której stronie stoją: po stronie życia, czy śmierci. W tak fundamentalnej sprawie nie ma kompromisów – czytamy na stronie zycierodzina.pl.

Przypominamy, obywatelski projekt „Zatrzymaj aborcję” został złożony w Sejmie w listopadzie zeszłego roku. Od miesięcy leży w „zamrażarce”, czyli w specjalnej podkomisji. Ostatnio europoseł partii rządzących socjalistów, Ryszard Legutko ujawnił, że przed końcem kadencji projekt prawie na pewno nie zostanie rozpatrzony.

zycierodzina.pl, kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net