Pracownicy szpitala zamordowali nienarodzone dziecko w terminie porodu

W szpitalu Sacred Heart w Montrealu zamordowano legalnie dziecko w 38 tygodniu ciąży. Jak podkreśla stronazycia.pl, był to termin porodu. – Wcześniej placówka poinformowała lokalnych prolajferów, iż na specjalnym spotkaniu personelu medycznego ustalono, że dziecku trzeba będzie podać uśmiercający zastrzyk zanim dojdzie do porodu, aby nie płakało, kiedy opuści ciało matki – czytamy.

Według ustaleń, część personelu odmówiła udziału w wykonaniu morderstwa zaplanowanego na 2 lutego. Jedna z pielęgniarek powiedziała, że wszystkich „zasmuciła ta sytuacja”, jednak kobieta ma „prawo do aborcji”.

– W Kanadzie nie ma bowiem żadnych ograniczeń prawnych jeśli chodzi o zabijanie dzieci poprzez aborcję – przypomina Fundacja Pro – Prawo do Życia.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

– Personel szpitala wydobył z ciała matki zwłoki noworodka, którego wcześniej zabił. Słodki malec, który miał rozświetlić czyjś świat był martwy. Zrobili to, bo jakieś stanowione prawo stwierdziło, że to jest w porządku. Czy patrząc na zamordowanego noworodka w jakichkolwiek okolicznościach czy sytuacji można stwierdzić, że to jest w porządku? – czytamy.

Wcześniej o planowanym legalnym morderstwie informowała organizacja Quebec Life Coalition.

– Nienazwane źródło donosi, że zespół sali operacyjnej wyszedł dziś rano wstrząśnięty ze spotkania, na którym planowano aborcję. Według źródła dziecko będzie musiało zostać uśpione przed wydobyciem z łona matki. Prosimy o modlitwę w tej intencji o zmianę sumienia rodziców i uratowanie życia dziecka, które być może jutro zostanie stracone – podano w informacji organizacji.

stronazycia.pl / en.cqv.qc.ca / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. freeimages.com

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net