Prawica RP „zaniepokojona doniesieniami o transportach Polek” na mordowanie swoich dzieci za granicą

Prawica Rzeczpospolitej opublikowała oświadczenie, w którym wyraża zaniepokojenie praktykami aborcyjnymi. Poniżej jego pełna treść.

Czas na ochronę życia.
Oświadczenie Prawicy Rzeczypospolitej

Prawica Rzeczypospolitej z zadowoleniem przyjęła rezultaty zeszłotygodniowych głosowań Sejmu RP, w których skierowano do dalszych prac obywatelski projekt ustawy rozszerzający prawną ochronę życia, a odrzucono niekonstytucyjny.

Pragniemy wyrazić swoje szczególne wyrazy szacunku i wsparcia dla posłów, którzy głosując w obronie praw człowieka i Konstytucji RP narazili się na poważne konsekwencje ze strony swojej partii. Chcemy podziękować wszystkim, którzy stanęli po stronie życia.

Wyrażamy swoje zaniepokojenie pojawiającymi się ostatnio w mediach doniesieniami o m.in. transportach Polek do zagranicznych ośrodków dokonujących aborcję czy nielegalnym rozprowadzaniu specyfików mających poronny charakter. Obowiązkiem państwa jest reagować na takie doniesienia i skutecznie egzekwować prawo.

Oczekujemy szybkich prac ustawodawczych nad projektem “Zatrzymaj Aborcję”. Każdy dzień zwłoki skutkuje bowiem śmiercią konkretnych osób, a odpowiedzialność za to bierze na siebie większość rządząca.

Wzywamy do mobilizacji wszystkich ludzi dobrej woli aby wywierali naciski na wszystkich posłów w celu jak najszybszego uchwalenia projektu ustawy, a także do publicznego manifestowania sprzeciwu wobec agresji środowisk aborcyjnych.

W imieniu Prawicy Rzeczypospolitej:
Marian Piłka, Krzysztof Kawęcki, Paweł Kubala, Lech Łuczyński

Materiały prasowe

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net