22 maja 2024
Rodzina

Prawie 50 placówek śmierci dzieci zamkniętych od obalenia wyroku Roe vs Wade! Aborcyjny kartel bezskutecznie kontratakuje

Operation Rescue poinformowała, że w Stanach Zjednoczonych zamknięto już prawie 50 ośrodków aborcyjnych od momentu obalenia wyroku Roe vs Wade przez Sąd Najwyższy. Ponieważ poszczególne stany w efekcie wprowadzają obecnie przepisy chroniące życie, w najbliższych kilku tygodniach nastąpi najpewniej znaczny spadek ilości placówek śmierci w USA.

Sąd Najwyższy USA obalił proaborcyjny wyrok 24 czerwca. TUTAJ można przeczytać więcej na ten temat.

Organizacja obrońców życia Operation Rescue poinformowała, że od tego czasu w całych stanach zamknięto już 49 ośrodków śmieci.

W ciągu najbliższych 30 dni zaś w poszczególnych stanach wejdzie w życie orzeczenie Sądu Najwyższego. W efekcie liczba placówek aborcyjnych zmniejszy się jeszcze bardziej.

Aborcyjne lobby próbuje jeszcze odwrócić ten proces. Wpłynęły już trzy sprawy ze stanowych sądów niższej instancji z Arkansas, Arizony oraz Indiany. Zostały one już odrzucone.

– To był nasz plan przez cały czas i będziemy kontynuować tę pracę, dopóki wszystkie stany nie zostaną uwolnione od ucisku kartelu aborcyjnego – powiedział prezes Operation Rescue Troy Newman.

– Bez wątpienia kartel aborcyjny traci na znaczeniu. To nowy dzień! Chwała Jezusowi! Jesteśmy bardzo wdzięczni za Jego wierność i za tylu wiernych sojuszników, którzy stali przy nas tak długo – przed nami znacznie więcej pracy. Módlmy się i pracujmy razem, aby w końcu położyć kres aborcji w naszym narodzie – dodał.

pch24.pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net