Trump od razu bierze się za aborterów

Jeszcze nie zamilkły echa objęcia urzędu prezydenta USA przez Donalda Trumpa, a ten już wziął się do roboty. Dzisiaj prezydent Stanów Zjednoczonych podpisał dekret, który zakazuje finansowania akcji promocyjnych finansujących mordowanie dzieci za granicą. To dopiero jest prolajferska władza.

Prezydent Donald Trump podpisał dzisiaj dekret, który blokuje pomoc finansową dla zagranicznych podmiotów pozarządowych na świecie z kasy federalnej, które zajmują się promowaniem mordowania nienarodzonych dzieci lub zajmują się tym bezpośrednio.

Amerykańskie media podkreślają, że dekret został podpisany dzień po 44 rocznicy wyroku Sądu Najwyższego w słynnej sprawie Roe versus Wade, kiedy to prawnicy stanęli przeciwko życiu, co w konsekwencji dało początek wielkiej liberalizacji przepisów w całych Stanach.

„Trump podpisał zakaz finansowania przez USA promocji aborcji na świecie. Szok dla lewaków, radość dla obrońców życia” – napisał na Twitterze ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski.

W swojej kampanii wyborczej Donald Trump zapowiadał, że zacznie walczyć z prawem do zabijania nienarodzonych. Media promujące obronę życia zauważają, że jest to bardzo dobry początek.

CWIK/thehill.com

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.