Propaganda LGBT w małopolskich szkołach

foto: FreeImages
foto: FreeImages

Z inicjatywy stowarzyszenia Lambda reprezentującego lobby LGBT, w szkołach miałyby zostać wdrożone „antydyskryminacyjne pogadanki” pod hasłem: „Szkoła bez homofobii”. Rodzice z Małopolski protestują przeciwko indoktrynowaniu ich dzieci.

– Obowiązek podejmowania działań antydyskryminacyjnych istnieje już dziś, a nasze szkolenia pomogą w jego skutecznej realizacji – twierdzi Yga Kostrzewa, znana lesbijka, antyklerykałka i promotorka ideologii gender. To właśnie jej organizacja, Stowarzyszenie Lambda Warszawa, miałoby realizować szkolenia „antydyskryminacyjne” wraz z Centrum Inicjatyw UNESCO. Projekt wspierany jest przez EEA Grants oraz Fundację Batorego. W opisie „Szkoły…” czytamy: „Aż 62% uczniów i uczennic ukrywało swoją orientację seksualną w szkole, 34% ujawniało ją niektórym osobom, zaś tylko 4% było w pełni ujawnione. Jaki wpływ na ten stan ma sytuacja w szkołach i to w jaki sposób przeciwdziałają one homofobii i wspierają uczennice/niów nieheteroseksualnych”. Nauczycielom zostaną przedstawione „przykłady «dobrych praktyk» (dotyczące przeciwdziałania homofobii w szkołach)”.

Program nie zyskał aprobaty rodziców w Małopolsce, którzy nie życzą sobie, aby ich dzieci były indoktrynowane w szkołach. – Nasze dzieci nie potrzebują nauki akceptowania homoseksualizmu, lecz ukierunkowania w okresie dorastania do rozsądnego obchodzenia się z własną seksualnością, tak aby wyrosły na ludzi zdolnych do założenia szczęśliwych małżeństw i rodzin – tłumaczy Magdalena Czarnik z inicjatywy „Stop Seksualizacji Naszych Dzieci”.

MGOT/unescocentre.pl, pch24.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.