Rodzina zastępcza tylko w duchu gender

Pixabay

Władze amerykańskiego stanu Illinois ustaliły, iż rodziną zastępczą mogą zostać wyłącznie osoby „akceptujące społeczność LGBTQ”. Ci, którzy nie popierają „postępowych” postulatów, są zdaniem urzędników nieodpowiedni, by móc opiekować się dziećmi.

Decyzję podjął Wydział ds Dzieci i Rodziny, odpowiednik stanowego ministerstwa. Zgodnie z nowo przyjętymi wytycznymi rodziny, które nie są afirmatywnie nastawione wobec homoseksualizmu, biseksualizmu, transseksualizmu i innych podobnych zjawisk, nie będą mogły zostać rodziną zastępczą. Przepisy dotyczą również pracowników opieki społecznej w Illinois, a także wolontariuszy. – Nie będziemy tolerować narażania dzieci i młodzieży LGBTQ na kontakt z rodzinami zastępczymi oraz pracownikami, którzy nie wspierają praw dzieci i młodzieży do określania swojej tożsamości płciowej – zadeklarował George Sheldon, szef Wydziału ds Dzieci i Rodziny. Jak podkreślił, chodzi o „wolność od fizycznych, słownych czy psychicznych nadużyć”.

Niestety, departament uznaje, że jakiekolwiek odmienne zdanie na temat „wyboru tożsamości płciowej” kwalifikuje się jako naruszanie owej wolności. Rodzice zastępczy nie będą więc mogli zakwestionować „nowej płci” swojego podopiecznego, ani jego seksualnej „orientacji”. Jak podkreśla Sheldon, kwestii „odmienności płciowej” nie będzie można potraktować także jako problemów wychowawczych. Co więcej, nawet jeżeli dziecko samo nie identyfikuje się jako transpłciowe czy homoseksualne, urzędnicy zobowiązani są zgłosić do urzędu jego rodziców o niepoprawnych politycznie poglądach. Wszyscy podopieczni Wydziału zostaną objęci „właściwą” (czytaj: zgodną z założeniami gender) edukacją seksualną.

Podobne skandaliczne przepisy przyjęła ostatnio Kanada (TUTAJ).

catholicculture.org, heblaze.com

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net