Rusza zbiórka podpisów pod nowym projektem „Stop Aborcji”! „Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, więc prawa powinny przysługiwać od tego momentu”

31 marca zarejestrowany został Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop Aborcji”. Celem projektu jest zapewnienie każdemu człowiekowi prawa do życia. – Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, więc prawa ludzkie powinny przysługiwać każdemu od momentu poczęcia. Chcemy chronić życie dzieci przed narodzeniem w takim samym stopniu i w taki sam sposób, jak chronione jest życie wszystkich innych ludzi – mówią przedstawiciele Fundacji Pro – Prawo do Życia, która jest inicjatorem zbiórki podpisów. 

– W ostatnich latach na sile przybrała przestępczość aborcyjna. Aby skutecznie z nią walczyć potrzebna jest zmiana prawa na takie, które sprawi, że zabijanie dzieci będzie karane. Zabijanie nie może być bezkarne – dodają.

Wielu Polaków, pod wpływem narracji medialnej jest przekonanych, że polskie prawo chroni dzieci poczęte. Niestety, jest to błędne przekonanie. Ogólne przepisy kodeksu karnego, które chronią życie i zdrowie człowieka, nie są stosowane do dzieci przed narodzeniem. Z kolei dedykowane przepisy, które powinny chronić życie najmłodszych skonstruowane są wadliwie, na skutek czego zabijanie dzieci poczętych jest praktycznie bezkarne.

Dołóż cegiełkę do prawdziwie niezależnych, bezpartyjnych mediów.
KLIKNIJ TUTAJ i pomóż nam się rozwijać. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy!

Projekt „Stop aborcji” usuwa te wady w kodeksie, powodując, że ogólne przepisy służące ochronie życia i zdrowia ludzi stosuje się również do dzieci przed narodzeniem. Projekt przewiduje dodanie do odpowiednich artykułów zapisów, które w uzasadnionych przypadkach pozwalają sądowi na nadzwyczajne złagodzenie kary, aż do odstąpienia od niej, w przypadkach, kiedy sprawczynią działań na szkodę dziecka jest jego matka. Jeśli działania te są nieumyślne, matka w ogóle nie ponosi kary.

Pełna treść projektu „Stop Aborcji” znajduje się TUTAJ. Natomiast TUTAJ można pobrać kartę do podpisów, aby złożyć podpis swój oraz od swoich bliskich.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

3 thoughts on “Rusza zbiórka podpisów pod nowym projektem „Stop Aborcji”! „Życie ludzkie zaczyna się od poczęcia, więc prawa powinny przysługiwać od tego momentu”

 • Avatar
  15 kwietnia 2021 o 09:15
  Permalink

  Nie podpisze się pod tym barbarzynskim projektem.

  Odpowiedz
 • Avatar
  15 kwietnia 2021 o 10:46
  Permalink

  Aborcja albo smierć żony i dziecka- wybrałem aborcje:)))) pozdrawiam baranów którzy chcą się męczyć całe życie i żeby inni się nad nimi litowali. Poooooozdraaaaaawiam serdecznie:))

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.