Rusza zbiórka podpisów ws. ochrony rodziny

foto: Pixabay
foto: Pixabay

Europejska Inicjatywa Obywatelska „Mama, Tata i Dzieci” rusza z inicjatywą zbierania podpisów pod projektem obrony małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny. 

Celem inicjatywy jest wprowadzenie do prawodawstwa unijnego ostatecznej definicji małżeństwa i rodziny jako związku jednego mężczyzny i jednej kobiety oraz dzieci. Aby inicjatywa mogła być procedowana na forum UE, komitet musi zebrać milion podpisów do 9 grudnia w co najmniej 1/4 państw Unii.

– Inicjatywa domaga się od instytucji Unii Europejskiej respektowania tego, że jedynym wspólnym, czyli rozpoznawanym we wszystkich krajach Unii Europejskiej rozumieniem rodziny jest rodzina oparta na małżeństwie mężczyzny i kobiety oraz ich relacji z dziećmi. W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z szeregiem wypowiedzi przedstawicieli Unii Europejskiej, w ramach których deklarowali oni działanie przeciwne rodzinie. Odnotowaliśmy, że po rejestracji inicjatywy część osób wycofuje się, a przynajmniej nie działa w stronę przeciwną, w związku z tym pierwsze efekty już są. Drugi element to dodanie mocy odwagi, argumentów tym przedstawicielom państw, którzy będą się przeciwstawiali zmianie sposobu patrzenia na rodzinę w UE – tłumaczy Jan Urmański,  koordynator Krajowego Komitetu Europejskiej Inicjatywy Obywatelskiej „Mama, Tata i Dzieci”.

Podpisy pod inicjatywą można składać w postaci papierowej lub elektronicznej korzystając z formularzy zamieszczonych TUTAJ. Zachęcamy do włączenia się do akcji.

Szy/radiomaryja.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.