10 czerwca 2024
Rodzina

Samobójstwa mężczyzn? Po co o tym mówić, to niedobra jest. Fb zbanował dziennikarza za udostępnienie informacji

Facebook zbanował dziennikarza, który udostępnił artykuł z portalu „Salon24” wskazujący, że większość samobójstw w Polsce jest popełniana przez mężczyzn.

– Samobójstwo w Polsce ma twarz mężczyzny – brzmi tytuł tekstu z portalu salon24.pl. Czytamy w nim, że prawie 84 proc. samobójstw w latach 1990-2018 popełnili mężczyźni.

– Polska przoduje w rankingach jeżeli chodzi o nadreprezentacje w liczbie samobójstw mężczyzn. Proporcjonalnie na jedną kobietę odbierającą sobie życie przypada aż 7-8 mężczyzn – podkreślono.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Tekst ten udostępnił m.in. Piotr Korczarowski, twórca eMisja.tv. Jak się okazuje, Facebook za udostępnienie tekstu na swoim profilu wlepił dziennikarzowi miesięcznego bana.

– Piękne! Facebook w****rzył mi bana na miesiąc za link do artykułu, gdzie mowa jest o tym jak wielu mężczyzn popełnia w Polsce samobójstwa. Pewnie! Po co o tym mówić? Lepiej zamieść temat pod dywan i wszystko lajkować – napisał na Twitterze Korczarowski [cenz. red. Kr].

– TYLKO kobiety mają prawo cierpieć i krzyczeć, że są pokrzywdzone. Gdy mówisz o samobójstwach mężczyzn, dostajesz na @facebook BANA, który właśnie ręcznie potwierdzili. Tymczasem Polska zajmuje 6 miejsce na świecie w rankingu samobójstw mężczyzn – podkreślił.

Jak dodał, podobnie TikTok zablokował treść.

Jak widać, postępackie media mimo deklaracji o równości płci i innych tego typu hasłach, bardzo wyraźnie rozróżniają problemy kobiet od kobiet mężczyzn. I jeśli coś dotyczy kobiety, zaraz o tym trąbią. Jeśli jednak problem dotyka mężczyzn, to „niedobra o tym mówić”.

twitter.com / salon24.pl / kontrrewolucja.net

fot. Tt/Piotr Korczarowski

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

2 komentarze do “Samobójstwa mężczyzn? Po co o tym mówić, to niedobra jest. Fb zbanował dziennikarza za udostępnienie informacji

  • Mam nadzieję że dziennikarz wygra wielomiliardowe odszkodowanie od facebooka.
    Co do samych samobójstw w Polsce to…
    Samobójstwo mężczyzn ma płeć, ofiarami są mężczyźni a sprawcami kobiety. Samobójstwo mężczyzn ma płeć. To kobieta.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net