26 lutego 2024
Kościół i wiaraRodzina

Sataniści reagują na „Stop aborcji” i umieszczają logo tzw. strajku kobiet. „Szatan zawsze będzie Cię wspierał. Pamiętaj, nigdy nie będziesz szła sama”

Na profilu satanistów pojawił się wpis oraz grafika w związku ze złożeniem przez Fundację Pro – Prawo do Życia podpisów pod obywatelskim projektem ustawy „Stop aborcji”. Jak zapewniono, „szatan zawsze będzie wspierał” kobiety chcące zamordować swoje dziecko.

W środę Fundacja Pro – Prawo do Życia złożyła 130 tys. podpisów pod projektem ustawy „Stop aborcji”. Z tego powodu jak zwykle zawyło piekło. I to niemalże dosłownie. Przeciwko projektowi oraz za prawem do mordowania nienarodzonych dzieci opowiedzieli się sataniści. Spory wpis na ten temat zamieszczono na facebookowym profilu Global Order of Satan – Polska.

– Projekt całkowitego zakazu aborcji właśnie trafił do Sejmu. Członkowie fundacji Prawo do Życia chcą, aby aborcje były traktowane jako zabójstwo.Pod projektem podpisało się 130 tysięcy osób. 130 tysięcy osób bez serca i zrozumienia. 130 tysięcy osób, które chcą odebrać innym prawo do wyboru i wolności. 130 tysięcy osób z obsesyjnym, toksycznym nastawieniem – napisano na profilu Global Order of Satan – Polska.

Przypomniano także orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z ubiegłego roku. Sataniści uważają, że oczywiste stwierdzenie niezgodności z konstytucją zapisów o eugenicznej możliwości zamordowania dziecka, to początek „piekła kobiet w Polsce”.

– Nowy projekt ma na celu wprowadzenie do kodeksu karnego definicji „dziecka poczętego”. Według niej dzieckiem jest już zygota – przed chwilą zapłodniona komórka jajowa. Dla fundacji Prawo do Życia nie istotny jest fakt, że zdrowa osoba z macicą może w wyniku zagrożonej ciąży stracić życie. Tak właśnie wygląda miłość do bliźniego po katolicku – poprzez sianie terroru – przekonuje administrator profilu.

Sataniści podają również kilka stron internetowych, na których można znaleźć pomoc w nielegalnym zamordowaniu dziecka, co wskazuje, że ustawa obywatelska jest potrzebna. Zaś cały wpis kończą bardzo szczerym wyznaniem.

– Szatan zawsze będzie Cię wspierał! Pamiętaj, nigdy nie będziesz szła sama! Hail Satan – podsumowano.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Sataniści reagują na „Stop aborcji” i umieszczają logo tzw. strajku kobiet. „Szatan zawsze będzie Cię wspierał. Pamiętaj, nigdy nie będziesz szła sama”

  • Satanistyczne dzbany razem z tęczowymi nawet nie umieją swojej subiektywnej 'tolerancji’ stosować w życiu (nie mówiąc już o podstawach embriologii) a chcą innych uczyć 'katolickie miłości do bliźniego’. xD

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net