Sędzia z 30-letnim doświadczeniem rezygnuje w ramach protestu z powodu rekordów zmiennopłciowca

Mająca ponad 30 lat pracy jako sędzia Cynthia Millen poinformowała o rezygnacji z pracy i przejściu na emeryturę. Powodem jest uznawanie zmiennopłciowca za kobietę i zezwalanie mu na bicie rekordów w zawodach pływackich dla kobiet.

22-letni mężczyzna uważający się za kobietę i posługujący się imieniem i nazwiskiem Lia Thomas do 2019 roku startował w zawodach dla mężczyzn. Aby móc startować z kobietami, musiał zakończyć terapię hormonalną hamującą wydzielanie testosteronu.

Efekty były łatwe do przewidzenia. Zmiennopłciowiec bije rekordy. W grudniu głośno było o zawodach, w którym w wyścigu na 1500 metrów stylem dowolnym w Akron w stanie Ohio zajął pierwsze miejsce, mając 38 sekund przewagi nad kobietą, która ostatecznie zajęła miejsce drugie.

Doświadczona sędzia pływacka Cynthia Millen w ramach protestu przeciwko dopuszczaniu mężczyzn do konkurencji kobiecych postanowiła przyspieszyć swoje przejście na emeryturę.

– Powiedziałam moim kolegom, że nie mogę dalej pracować w sporcie, w którym osoba będąca biologicznym mężczyzną, rywalizuje z kobietami. Wszystko, co było sprawiedliwe w sporcie, jest niszczone – napisała sędzia Millen w liście otwartym do „The Washington Times”.

– Gdybym sędziowała wyścig z udziałem Lii, odciągnęłabym jej trenera na bok i powiedziała: Lia umie pływać, ale niech startuje w wyścigu pokazowym lub walczy z czasem. Nie może konkurować z innymi kobietami, ponieważ to niesprawiedliwe – dodała.

Co ciekawe, w USA pojawia się niemała krytyka dopuszczenia zmiennopłciowców do zawodów pływackich. Zwraca się głośno uwagę, że mężczyzna ma dłuższe kończyny, większe dłonie i stopy oraz większą siłę w górnych partiach ciała. Daje to zmiennopłciowcom znaczną przewagę w pływaniu.

o2.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net