Słupsk nie będzie „zielonym miastem” w duchu gender

foto: twitter.com/FDCRadio
foto: twitter.com/FDCRadio

Słupscy radni odrzucili pomysł wdrożenia strategii „rozwoju” miasta na najbliższe sześć lat. Projekt utrzymany był w duchu ideologii gender i poza wzmocnionym socjalem zakładał indoktrynację pod pozorem walki z „dyskryminacją”.

Również radni, którzy zgodzili się z pomysłem wsparcia najuboższych czy bezrobotnych, nie chcieli przyjąć ideologicznej otoczki programu. Jedynie siedmiu samorządowców głosowało za projektem. Strategia Rozwoju na lata 2016-2022 miała, jak szumnie określono, uczynić Słupsk „otwartym i przygotowanym na współczesne wyzwania cywilizacyjne (…) zielonym miastem nowej generacji”. Jako owe współczesne wyzwania określono m.in. ideologię gender, która miała być systematycznie przemycana w ramach walki z „dyskryminacją”. – Nie chcemy wdrażania ideologii LGBT na gruncie samorządowym, co na razie szczęśliwie skończyło się fiaskiem – ocenia jedna z radnych, która głosowała przeciwko projektowi.

W czerwcu Robert Biedroń zdecydował o przyjęciu przez samorząd Słupska tzw. Karty Różnorodności. Dokument zobowiązuje pracodawców do walki z dyskryminacją przez wzgląd na różne czynniki, m.in. „religię, wyznanie, bezwyznaniowość, przekonanie polityczne, przynależność związkową, orientację psychoseksualną, tożsamość płciową, status rodzinny, styl życia”. Jednostki, które są sygnatariuszami karty, muszą także regularnie organizować szkolenia „antydyskryminacyjne” oraz przedstawiać organizacjom zewnętrznym raporty z sukcesów we wdrażaniu „różnorodności”.

MGOT/telewizjarepublika.pl, pch24.pl, rp.pl, odpowiedzialnybiznes.pl

____________________________________
Pomóż walczyć z ideologią gender oraz agresywną homopropagandą – promuj tradycyjny model rodziny! Dołącz do naszej Redakcji i informuj ludzi o tym, co się dzieje. TUTAJ więcej informacji na ten temat.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net