Nieudane morderstwo dzieci i brak pomocy

foto: Wikimedia Commons
foto: Wikimedia Commons

W zeszłym roku nieudaną próbę zamordowania w placówkach medycznych stanu Queensland w Australii przeżyło co najmniej 27 dzieci. Żadnemu z nich nie udzielono po tym pomocy. Wszystkie niemowlęta umarły.

Szokujące dane na ten temat zostały opublikowane w raporcie rządu stanowego. Minister Zdrowia Queensland, Cameron Dick, powiedział, że „dzieci musiały mieć co najmniej 5 miesięcy od poczęcia”.  Mężczyzna podkreślił też, że „gdyby udzielono dzieciom właściwej pomocy medycznej, przynajmniej niektóre z nich mogłyby dalej żyć”. Minister zaznaczył, że procedura zostawiania dzieci na pewną śmierć jest zgodna z wytycznymi państwowymi.

Minister Dick podkreśla, że dane reprezentują tylko „bardzo niewielki odsetek” żywych urodzeń, do których dochodzi każdego roku w Queensland. Po ujawnieniu tych danych, obrońcy życia z organizacji Cherish Life Queensland wezwali do przeprowadzenia śledztwa w instytucjach „aborcyjnego przemysłu”.

Z raportu wynika, że liczba dzieci, które przeżyły próbę morderstwa i zmarły z powodu nie udzielenia im pomocy, znacznie wzrosła. W 2005 r. zarejestrowano oficjalnie „tylko” 8 takich przypadków.

Mas/glosdlazycia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net