Spór o lubelską wystawę „Stop dewiacji”

Wystawa zorganizowana przez fundację „Życie i rodzina” wzbudziła ostrą, wręcz agresywną reakcję sympatyków lewicy, którzy zorganizowali internetowy najazd na stronę parafii w Lublinie. Na profilach krytyków – Stalin, sierpy i młoty oraz Che Guevara.

Na przygotowanych przez „Życie i rodzinę” bannerach zaprezentowano m.in. wyniki badań wskazujące, iż homoseksualny seks przyczynia się do rozpowszechniania chorób wenerycznych. Pokazano również, jak negatywny wpływ na dzieci ma dorastanie w tzw. homorodzinach. Przeciwnicy wystawy zdecydowali się na ofensywę na Facebooku. Nie zabrakło obraźliwych słów pod adresem kapłanów i Kościoła w ogóle. „Ksiądz trochę sepleni, nie za bardzo to koreluje z głoszeniem Słowa Bożego. Poza tym ten nieprzyjemny zapach z ust kościelnego… Nie polecam” – pisze jeden z „oceniających” parafię. Inny dodaje: „Ksiądz podczas mszy pije wino, komunia przypomina papier, pewnie cięcie po kosztach”.

foto: fb.com
foto: fb.com

Administracja strony nie pozostała dłużna i opublikowała skriny dostępnych publicznie profili autorów „opinii”. Na zdjęciach widać m.in. sierpy i młoty, Józefa Stalina czy portrety Che Guevary. „>>Minusy<< od młodych marksistów, komunistów, genderowców to prawdziwy zaszczyt!” – dodaje administrator. Wystawa „Stop dewiacji” pojawiła się niedawno w Opocznie, gdzie również wywołała ostrą dyskusję. Wówczas bannery skradziono (TUTAJ). W Radzyniu Podlaskim zostały one podarte.

MGOT

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.