Szpryca albo nauka zdalna? Minister pandemii Adam Niedzielski ujawnia plany na nowy rok szkolny

W rozmowie z „Faktem” minister pandemii Adam Niedzielski przedstawił niekoniecznie szokujący – bo można się było spodziewać takiego ruchu po tym, jak bardzo rząd tkwi w narracji Wielkiej Histerii – ale skandaliczny plan dotyczący dzieci. Jak się okazuje, poważnie rozważana jest opcja niewpuszczania na zajęcia w szkołach dzieci czystych od eksperymentu medycznego. Jednocześnie rodzice będą zmuszeni do wysyłania swoich dzieci do tzw. nauki zdalnej, czyli jeszcze słabszego niż standardowa centralnie planowana nauka nauczania z koniecznością używania swojego sprzętu oraz prądu.

– Najbardziej prawdopodobny scenariusz jest taki, że wracamy normalnie do szkoły. Nie wydaje się, by do końca sierpnia tak przyspieszyły zakażenia, byśmy musieli zmieniać tę decyzję – powiedział minister pandemii Adam Niedzielski „Faktowi”.

Dodał, że nie jest przewidywane obowiązkowe testowanie dzieci w szkołach. Natomiast trwają prace nad nowymi wytycznymi w sprawie reżimu sanitarnego w szkołach. 25 proc. dzieci i młodzieży jest zaszprycowanych, co dla rządu jest małą liczbą. – W porównaniu z innymi grupami wiekowymi to mało, ale możliwość szczepienia nastolatków została późno wprowadzona z uwagi na konieczność przeprowadzenia badań przez koncern Pfizer/Biontech. Liczymy, że szczepienia przyspieszą pod koniec wakacji – mówił Niedzielski.

W nowych wytycznych ma być „bonus”, będący segregacją sanitarną dzieci. Dzieci, które poddane zostaną eksperymentowi może nie będą zmuszane do nauki zdalnej. – Rozważamy, czy podobne rozwiązanie jak w przypadku zakładów pracy nie byłoby racjonalne, czyli szkoły o wysokim poziomie zaszczepienia byłyby zwolnione z obowiązku nauki zdalnej czy hybrydowej – dodał minister pandemii.

Przy okazji wywarłoby to nacisk na dzieci czyste, ponieważ osoby po przyjęciu wciąż badanego preparatu na Covid-19 mogłyby nadal nie mieć możliwości chodzenia na lekcje w szkole. Oni wówczas wywieraliby presję na rówieśników, by „dla ich dobra” przyjęli szprycę.

radiozet.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

14 thoughts on “Szpryca albo nauka zdalna? Minister pandemii Adam Niedzielski ujawnia plany na nowy rok szkolny

 • 30 lipca 2021 o 23:16
  Permalink

  Po co sie rozdrabniac? Moze odrazu wysylajmy niezaszczepionych do gulagow, i wciskajmy im tam szczepionke sila, naprawde trzeba byc slepym aby nie widziec co ten rzad robi z tym krajem.

  Odpowiedz
  • 30 lipca 2021 o 23:34
   Permalink

   To są szmaty i mordercy. Trzeba ich publicznie ukamienować z transmisją na żywo w mediach ścieku głównego dla przestrogi tych, którzy przyjdą po nich rządzić.

   Odpowiedz
   • 31 lipca 2021 o 20:07
    Permalink

    Biorący udział w eksperymencie też chorują na „Delta” a nawet częściej umierają niż nie biorący w nim udziału, więc co mówi niedzielski jest nielogiczne.

    Odpowiedz
    • 1 sierpnia 2021 o 08:44
     Permalink

     Mogą nas pozbawić wszystkiego,bo do tego dążą.Konstytucja wogóle nie ma znaczenia.Robia co im każą koncerny farmaceutyczne,za duże pieniądze.Ale logicznego myślenia nas nie pozbawią,bo to zależy od nas samych.Jeszcze możemy zatrzymać pociąg z dyktaturą.

     Odpowiedz
  • 31 lipca 2021 o 17:03
   Permalink

   RADA EUROPY REZOLUCJĄ ( numer 2361/ 2021) z 17 Czerwca 2021 NAKAZUJE wprowadzenie rezolucjii i w tejże rezolucjii ZAKAZUJE 47 Państwom ( w tym UE jako organizacji ) OBOWIĄZKU SZCZEPIEŃ ZAKAZUJE, mało tego zabrania dyskryminacji osób niezaszczepionych , również za granicą i w podróżach służbowych…… POSZUKAJCIE , POCZYTAJCIE

   Odpowiedz
   • 1 sierpnia 2021 o 09:22
    Permalink

    Art.32,39,232,233 i dalsze – czytajcie konstytucję, ustawa zasadnicza,ponad wszystko.
    Nie widzicie że nie ma spójności między tym co
    mówią rządzący a co robią.
    Nic nie jest w imieniu i dla naszego dobra.To tylko gadanie,trzeba wmówić że to dla naszego dobra i dalej pójdzie.A o to właśnie chodzi,żeby ponad wszystko przekonać ludzi ze to dla ich dobra.
    Ludzie, myślcie póki jeszcze macie możliwość.
    Koniecznie poszukajcie
    i przeczytajcie Rezolucję Rady Europy z 17.06.21.
    Za chwilę będzie więcej ludzi starych niż młodych, muszą coś
    z tym zrobić.

    Odpowiedz
 • 31 lipca 2021 o 06:22
  Permalink

  Czy duch dumnego narodu Polaków został złamany? Nasi Dziadowie umierali za naszą wolność nadaremno ? Czy znajdziesię bohater żeby nas poprowadzić ? Zastanówcie się bracia.

  Odpowiedz
  • 31 lipca 2021 o 14:35
   Permalink

   BOG HONOR OJCZYZNA! POWSTAŃ NARODZIE!
   NASI PRZODKOWIE ŻYCIE ODDAWALI I BYLI MORDOWANI ZA WOLNOSĆ! BROŃMY ŻYCIA NASZYCH DZIECI I NASZEGO ŻYCIA BO NAS CHCĄ UNICESTWIĆ.POLSKO POWSTAN.POWSTANIW WZOREM I PRZYKŁADEM POLAKOW!CHWALA BOHATEROM ! TERAZ CZAS NA NAS!

   Odpowiedz
 • 31 lipca 2021 o 15:40
  Permalink

  Nie człowieku tylko coś kim jesteś masz niedobyt mózgu masz już objawy po szczepionce prawdopodobnie jesteś już mutantem ozdrów się i milcz pane nedzelski

  Odpowiedz
 • 31 lipca 2021 o 19:19
  Permalink

  Coraz więcej lekarzy specjalistów podczas wizyt zadaje pytania czy pacjent był szczep. aby wykluczyć to jako źródło schorzenia z którym przychodzi, ponieważ masa pacjentów ma powikłania po tym eksperymencie włącznie z udarami i zaburzeniami chodzenia. Ja pytam gdzie byli jak połowa Polaków się szczepiła?!!! Obecnie nawet osoby ślepo wierzące do tej pory temu „dobrodziejstwu” zaczynają otwierać oczy, szkoda ze są już po udarach, zakrzepicy.. Z dziećmi to już nie przejdzie, jak tylko ten pomysł głośno zabrzmi – zaczną się potężne protesty. Znam wielu rodziców którzy są zazczep. ale powiedzieli ze dzieci tknąć nie dadzą. Nie pozwolimy aby powtórzył się drugi Aus….tz.

  Odpowiedz
 • 31 lipca 2021 o 21:11
  Permalink

  na jednej uczelni wyższej z Gdańska , sąsiadka dostała wybór albo się szczepi albo nie ma czego szukać na zajęciach….

  Odpowiedz
 • 1 sierpnia 2021 o 00:57
  Permalink

  I wy dajecie się wkręcić , tacy z was Polacy . Walić to wszystko, Polak ponad szsystko. Nie dajcie się zwieść tej propagandzie .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.