24 maja 2024
Rodzina

Szymańska atakuje rodziców sprzeciwiających się tęczowemu piątkowi. Godek odpowiada

Okazuje się, że „liberalny Kościół” czuwa. Znana z ataków na wszelkie przejawy katolicyzmu w życiu publicznym Jolanta Szymańska postanowiła uderzyć w rodziców, którzy sprzeciwiali się homopropagandzie z okazji tzw. tęczowego piątku.

– Ale słabą relacje ze swoim dzieckiem muszą mieć rodzice, którzy boją się, że ich dziecko zdemoralizuje dzień rozmów o osobach LGBTQ – napisała Szymańska na Twitterze.

Okazuje się, że wcześniejsze spostrzeżenie Kai Godek jest najlepszą odpowiedzią na to, czego w swoim tolerancjonizmie nie dostrzegła blogerka portalu aleteia. Zauważa, że „nawet jeśli zabierzemy dziecko ze szkoły, ono potem przebywa codziennie kilka godzin w środowisku nasączonym homoideologią – wśród zindoktrynowanych kolegów i pracowników szkoły”.

https://twitter.com/GodekKaja/status/1055407764053331969

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Jeden komentarz do “Szymańska atakuje rodziców sprzeciwiających się tęczowemu piątkowi. Godek odpowiada

  • Nie podoba mi się, że poprzez tytuł i treść chcecie tworzyć rozłam wśród katolików. Ja nie widzę niczego złego w poście Pani Joli, ani żadnej odpowiedzi ze strony Pani Kai Godek. Połączenie tych dwóch postów z waszej strony i stworzenie z nich dwóch różnych poglądów jest złe. Nie występują między nimi żadne sprzeczności, obie Panie mają rację i żadna nie wyklucza drugiej.
    A to stwierdzenie: „Znana z ataków na wszelkie przejawy katolicyzmu w życiu publicznym Jolanta Szymańska postanowiła uderzyć w rodziców” bardzo mi się nie spodobało, gdyż bezpodstawnie atakuje Panią Jole.
    Bardzo przykro mi jest czytać takie rzeczy na portalu który ma „pomagać w poznawaniu prawdy”.
    Chyba państwo macie skrzywione pojęcie prawdy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net