Szymańska atakuje rodziców sprzeciwiających się tęczowemu piątkowi. Godek odpowiada

Okazuje się, że „liberalny Kościół” czuwa. Znana z ataków na wszelkie przejawy katolicyzmu w życiu publicznym Jolanta Szymańska postanowiła uderzyć w rodziców, którzy sprzeciwiali się homopropagandzie z okazji tzw. tęczowego piątku.

– Ale słabą relacje ze swoim dzieckiem muszą mieć rodzice, którzy boją się, że ich dziecko zdemoralizuje dzień rozmów o osobach LGBTQ – napisała Szymańska na Twitterze.

Okazuje się, że wcześniejsze spostrzeżenie Kai Godek jest najlepszą odpowiedzią na to, czego w swoim tolerancjonizmie nie dostrzegła blogerka portalu aleteia. Zauważa, że „nawet jeśli zabierzemy dziecko ze szkoły, ono potem przebywa codziennie kilka godzin w środowisku nasączonym homoideologią – wśród zindoktrynowanych kolegów i pracowników szkoły”.

https://twitter.com/GodekKaja/status/1055407764053331969

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Szymańska atakuje rodziców sprzeciwiających się tęczowemu piątkowi. Godek odpowiada

 • 28 października 2018 o 17:11
  Permalink

  Nie podoba mi się, że poprzez tytuł i treść chcecie tworzyć rozłam wśród katolików. Ja nie widzę niczego złego w poście Pani Joli, ani żadnej odpowiedzi ze strony Pani Kai Godek. Połączenie tych dwóch postów z waszej strony i stworzenie z nich dwóch różnych poglądów jest złe. Nie występują między nimi żadne sprzeczności, obie Panie mają rację i żadna nie wyklucza drugiej.
  A to stwierdzenie: „Znana z ataków na wszelkie przejawy katolicyzmu w życiu publicznym Jolanta Szymańska postanowiła uderzyć w rodziców” bardzo mi się nie spodobało, gdyż bezpodstawnie atakuje Panią Jole.
  Bardzo przykro mi jest czytać takie rzeczy na portalu który ma „pomagać w poznawaniu prawdy”.
  Chyba państwo macie skrzywione pojęcie prawdy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.