Tak poseł PiS reaguje na pytania dot. „Zatrzymaj aborcję”

Kolejny poseł rządzących socjalistów pokazał, gdzie ma sprawę mordowania nienarodzonych dzieci w Polsce. Członkowie Prawicy Rzeczypospolitej wdali się w dyskusję z posłem PiS Janem Mosińskim.

– Hańba. Zupełnie nie rozumiem jak oni mogą przechodzić do porządku dziennego nad krwią tych wszystkich ofiar tego procederu, które mają na sumieniu – napisał Paweł Kubala na Facebooku.

Hańba. Zupełnie nie rozumiem jak oni mogą przechodzić do porządku dziennego nad krwią tych wszystkich ofiar tego…

Opublikowany przez Paweł Kubala Czwartek, 13 września 2018

– Nie znam Pana Kubali. Chyba jakiś młody i porywczy. Młodszy od moich dzieci i na dodatek usiłuje wejść w moje sumienie😂. To młodemu odpisałem, że lepiej jak zadba o swoje. Coś tam wówczas napisał bidula, a że w przestrzeni internetowej jeszcze nic nic nie ginie (vide ACTA2), to zostało – szydził poseł PiS Jan Mosiński.

W dyskusję włączyła się Lidia Sankowska-Grabczuk, członek Prawicy Rp i rzecznik prasowy kampanii Marka Jakubiaka. – Panie Pośle, niech Pan poda jakieś konkrety. A owe są takie: 1. Codziennie giną w Polsce legalnie około 3 osoby 2. Rządzicie samodzielnie, posiadając wszelkie możliwe narzędzia władzy (poza możliwością zmiany konstytucji) już 3 lata. 3. Przez 3 lata Waszej władzy nie zmieniło się nic w kwestii ochrony życia. NIC. 4. „Moje sumienie” tu nie ma nic do rzeczy. Tu chodzi o ŻYCIE LUDZI. I proszę dyskutować merytorycznie, a nie „młody porywczy” – napisała Sankowska-Grabczuk.

Dobrej nocy życzę😊🛌. Szczerze – odpisał poseł PiS.

– Fakt jest taki, że w wyniku Państwa zaniechań giną konkretni ludzi – stwierdził Kubala. – A w wyniku pańskich zaniechań nie giną? – odpisał poseł Mosiński.

Paweł Kubala stwierdził, że „jest wysoce naganne dowcipkowanie przez Pana w dyskusji poświęconej tak poważnemu tematowi”, na co poseł odpisał, że „po prostu staram się, chociaż to trudne dostosować do pańskiego poziomu młody człowieku”.

Warto też wspomnieć, że poseł Mosiński był jednym z wielu z partii rządzącej, który w październiku 2016 roku zagłosował za odrzuceniem obywatelskiego projektu „Stop aborcji”.

To kolejny poseł, który pokazuje, gdzie PiS ma obronę życia. Przypomnijmy, że projekt „Zatrzymaj aborcję” wyłączający przesłankę eugeniczną z polskiego prawa i mający poparcie episkopatu już prawie rok leży w sejmowej zamrażarce. Obecnie skierowany jest do podkomisji, która nie wiadomo kiedy ma się nim zająć.

A TUTAJ możecie przypomnieć sobie, którzy posłowie (włącznie z obecnymi kandydatami na prezydenta Warszawy) zagłosowali za odrzuceniem projektu „Stop aborcji”.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Prosimy o wsparcie dla naszej działalności. Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/u56t7c

One thought on “Tak poseł PiS reaguje na pytania dot. „Zatrzymaj aborcję”

  • 14 września 2018 o 10:35
    Permalink

    Poseł Jakubiak, niestety, jest zwolennikiem „kompromisu aborcyjnego”. Dziwi mnie trochę, że pani Sankowska-Grabczuk z Prawicy RP jest jego rzecznikiem. Z drugiej strony kwestia legalności przerwania ciąży nie należy do prerogatyw Prezydenta Warszawy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.