Tęczowe frytki w McDonalds

fb.com//joshua.feuerstein.5

Popularna sieć fast-foodów włączyła się w kampanię promującą związki jednopłciowe. Amerykanie nawołują do bojkotu restauracji.

Frytki w tęczowym opakowaniu będą dostępne w amerykańskich barach McDonalds, m.in. w słynącym z głośnej społeczności homoseksualnej San Francisco. Pudełko w kolorach homo-tęczy wpisuje się w kampanię promującą związki jednopłciowe, tzw. Pride Month – miesiąc „dumy” (z bycia homoseksualistą). Jak zauważa amerykański portal skupiony na wartościach rodzinnych, lifesitenews, to nie pierwszy przypadek, gdy McDonalds bierze udział w akcjach promujących homoseksualizm. W tym roku sieć wspiera waszyngtońską paradę LGBT, której hasło wprost nawiązuje do sloganu reklamowego McDonalds.

To nie wszystkie profity dla osób homoseksualnych, jakie oferuje sieć. Od 2004 r. restauracja w ramach socjalu zapewnia przysługujące małżonkom przywileje również „partnerom homoseksualnym” pracowników. Ze względu na swoje otwarte poparcie dla związków jednopłciowych marka McDonalds znalazła się na liście „Equality Index”, wyróżniającej „poprawne politycznie” przedsiębiorstwa. McDonalds nie jest pierwszą firmą włączającą się w Pride Month. Udział w aktywnej promocji homoseksualizmu wzięły także Google, Facebook (TUTAJ) oraz portal dla artystów Deviantart.

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net