21 czerwca 2024
Rodzina

Teksas. Mężczyzna walczy o odszkodowanie od trzech kobiet za pomoc w zamordowaniu jego nienarodzonego dziecka

Marcus Silva, mieszkaniec Teksasu pozwał trzy kobiety za możliwą pomoc jego byłej żonie w zdobyciu pigułek wczesnoporonnych bez wiedzy mężczyzny. Mężczyzna odwołuje się do przepisów zakazujących bezprawnego uśmiercania.

W Teksasie używanie pigułek wczesnoporonnych w celu zamordowania dziecka jest uznawane za morderstwo. Marcusa Silvę reprezentuje były prokurator generalny stanu, Jonathan F. Mitchell.

To właśnie Mitchell stoi za ustawą o biciu serca, która zezwala na pozywanie osób, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do uśmiercenia nienarodzonego dziecka po momencie, w którym możliwe było wykrycie bicia jego serca. W ustawie szczegółowo opisano, w jakich okolicznościach i pod jakimi warunkami rodzice mogą pozwać każdego, kto spowoduje zgon ich dziecka działaniem bezprawnym, zaniedbanym, niewykonania zobowiązania lub niedbalstwem.

POMÓŻ NAM POKRYĆ KOSZTY DZIAŁALNOŚCI! KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI I PRZEKAZAĆ JEDNORAZOWĄ DAROWIZNĘ NA DALSZE FUNKCJONOWANIE

Marcus Silva podkreśla, że pozwane kobiety wiedziały, że pomagają w zamordowaniu dziecka. Mężczyzna żąda od aborcjonistek miliona dolarów odszkodowania oraz wydania nakazu sądowego, który zabroni im rozprowadzania tabletek poronnych oraz pomocy w samodzielnych morderstwach dzieci w Teksasie.

fox7austin.com

fot. ilustracyjne/fot. JoeSchmoYaKnow/Pixabay

Dziękujemy, że jesteś z nami! Prosimy o udostępnienie materiału na Twoich mediach społecznościowych oraz obserwowanie nas na Facebooku. Znacząco też pomożesz w dalszym rozwoju portalu wspierając nas dowolną comiesięczną kwotą poprzez zrzutkę.

Możesz także zapisać się na nasz newsletter. Będziesz otrzymywać od nas najciekawsze informacje z ostatnich dni.

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/fb6n3f

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net