TO jest PRAWDZIWA pandemia! Tylko w tym roku zamordowano już prawie 3 mln dzieci

Serwis „Worldmeters” wskazuje, że tylko w tym roku przed narodzeniem zamordowanych zostało już ponad 2,7 mln ludzi. Pch24.pl podkreśla, że „każdego dnia media informują o licznych zakażeniach koronawirusem, ale jednocześnie zapominają o prawdziwej 'pandemii aborcji’, która w krótkim czasie pochłania miliony ludzkich istnień”.

„Worldmeters” podaje globalne dane w oparciu o oficjalne źródła. Od wielu już lat najczęstszą przyczyną zgonu na świecie jest intencjonalne zabójstwo w łonie matki, powszechnie zwane „aborcją”.

Dane serwisu odpowiadają danym ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W latach 2015-2019 w ciągu roku mordowano średnio 73,3 mln osób przed narodzeniem.

Według obecnych prognoz, liczba zamordowanych w wyniku aborcji ludzi w połowie przyszłego miesiąca będzie wyższa, niż wszystkie zgony uznawane za covidowe przez cały czas trwania Wielkiej Histerii.

– Dzięki informacjom podawanym przez ekspertów z serwisu „Worldmeters” uświadamiamy sobie skalę „pandemii aborcji”. Promowana m.in. przez światowe koncerny, korporacje, polityków i lewicowych działaczy aborcja zbiera potężne, bolesne i krwawe żniwo. W natłoku informacji o liczbie zakażeń koronawirusem i śmierci z powodu Covid-19 zapominamy o procederze legalnie działającym w wielu państwach świata. Wskutek aborcji w 2022 roku zabito już ponad 2 mln dzieci nienarodzonych. Ta skala poraża i zmusza obrońców życia do bicia na alarm. Musimy zatrzymać to szaleństwo promowania aborcji i uznawania jej za prawo człowieka – powiedział prezes Centrum Życia i Rodziny Paweł Ozdoba.

pch24.pl / worldometers.info / kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net