Tok FM nagradza zwolenniczki cywilizacji śmierci

twitter.com/d_bruncz

Za „wyjątkowy wpływ na rzeczywistość” redakcja nagrodziła organizatorki Czarnego Protestu, domagające się prawa dla Polek do zabijania nienarodzonych dzieci. Nagroda budzi wyjątkowo skrajne emocje, nawet wśród słuchaczy stacji.

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie stacji, neofeministki otrzymały nagrodę za publiczne głoszenie, że ochrona życia „to przemoc, siłowe przejmowanie kontroli i dominacji, często przez postać w sutannie, kitlu czy drogim garniturze”. Tok FM nie od dziś wspiera lewą stronę sceny politycznej, poprzednio nagrodę im. Anny Laszuk otrzymali m.in. Robert Biedroń i powiązana z prof. Moniką Płatek fundacja Panoptykon.

Chwaląca całe przedsięwzięcie Hanna Zielińska z Tok Fm nazwała protest neofeministek „pokojowym”, a o uczestniczkach głosiła, że „nie są fanatyczkami” i są „skromne”. Zadziwia to zwłaszcza w kontekście  wulgarnych haseł obecnych na manifestacjach (słowa „ci*pka”, „pi*da” i „broszka” powtarzały się wyjątkowo często), a także o atakach uczestniczek na policjantów i przedstawicieli ruchów pro-life (TUTAJ, TUTAJ). Zielińska pochwaliła także hasło „Polka walcząca”, prezentowane podczas protestów wraz z obraźliwą grafiką, obrażającą symbol Powstania Warszawskiego (sprawą szkalowania symboli powstańczych zajęła się już prokuratura).

Co ciekawe, również część słuchaczy lewicowego radia nie jest zadowolona z przyznania nagrody, co wyrażają otwarcie w sieci. Z kolei niektórym zwolennikom protestów za prawem do mordowania nie spodobała się forma jej przyznania. – te same osoby aktywnie wspierały czy nawet uczestniczyły w ww. marszach i potem przyznawały nagrody za organizację ww. marszów… jak dla mnie budzi to niesmak – pisze jeden z interntautów. – Zniżyliście tą nagrodę do poziomu jeszcze jednej demonstracji poglądów politycznych, w dodatku mocno trącącej wzajemnym dekorowaniem się znajomych – dodaje. – Wzruszające, że choć nie starczyło miejsca na podanie nazwisk organizatorek lub chociaż osób, które w ich imieniu nagrodę odebrały, to znalazły się mięsiste wersy na wymienienie sponsorów i partnerów medialnych. taka to nagroda – pisze inny.

Nagrodę odebrały nauczycielki z Zespołu Szkół Specjalnych nr 39 w Zabrzu, które w ramach Czarnego Protestu przyszły do pracy ubrane w czarne stroje. Zasygnalizowały tym samym, że są zwolenniczkami prawa, które zezwala na mordowanie dzieci niepełnosprawnych – takich samych, jak te, które uczą.

MGOT/tok.fm

 

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net