28 listopada 2023
Rodzina

Tusk ogłosił, że „ma gotowe projekty ustaw ułatwiających procedurę sądową” dla zmiennopłciowców. Zapowiedział też walkę o prawo do mordowania dzieci do 12 tygodnia

Jak widać, w PO nie mogą się obyć od demoralizacji. Donald Tusk podczas spotkania w Pile ogłosił, że ma gotowy projekt ustawy dla zmiennopłciowców, który ma ułatwić procedury sądowe.

Donald Tusk podczas wiecu w Pile otrzymał pytanie od jakiegoś ucznia.

– Mam na imię Jakub i jestem uczniem z Piły. Jaką przyszłość zamierza pan budować razem ze swoją partią i koalicjantami dla osób, które oznaczają się skrótowcem LGBT? – zapytał mężczyzna.

– Aktualna władza dehumanizuje te osoby, przez ich działania te osoby popadają w depresję […]. Brak wsparcia zabija młode osoby, co pan zamierza z tym zrobić? – przekonywał.

Donald Tusk odparł, że jego zdaniem „to jest jedno z najdramatyczniejszych pytań, jakie słyszę nie tylko tu dzisiaj z ust pana Jakuba w Pile, bardzo dużo młodych ludzi mnie pyta o to”. Ponadto statystyki mają być „upiorne”.

– Najważniejsze to jest odbudować język szacunku – kontynuował lider KO.

– Mamy przygotowane projekty ustaw, dotyczących zarówno zdecydowanego ułatwienia w kwestiach tych dzisiaj bardzo skomplikowanych i upokarzających, upiornych procedur sądowych w przypadku osób transseksualnych – ogłosił Tusk.

Zareklamował też projekt, który „wyzwoli nam związki partnerskie”. Okrasił to przetartym sloganem „miłość zasługuje na szacunek” i „nie jest rolą prokuratora, partyjnego działacza czy biskupa zaglądać ludziom do łóżek”.

– Mi bardzo zależy na tym, żeby zbudować większość w parlamencie na przegłosowanie kontrowersyjnych, wiem, niepełnych, okej, rozumiem, ale znacząco poprawiających los bardzo różnych, licznych grup [ustaw] – mówił dalej Donald Tusk.

Dalej zaś zadeklarował walkę o prawo do mordowania nienarodzonych dzieci do 12 tygodnia ciąży, związków partnerskich i „uproszczenie procedury przed sądem „uproszczonej procedury przed sądami wtedy, kiedy szczególnie młoda osoba ma kłopot z identyfikacją płciową”.

onet.pl

fot. ilustracyjne/fot. YT / Donald Tusk – kanał oficjalny/ Kyle Bushnell/unsplash.com (kolaż KR)

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net