Unioparlament chce, by „małżeństwa” homoseksualne były uznawane we wszystkich państwach członkowskich. Przyjęto rezolucję

Unijny parlament przyjął rezolucję, wedle której „małżeństwa” homoseksualne oraz związki partnerskie powinny być uznawane prawnie we wszystkich państwach tworzących UE. Uniospołowie podkreślają, że Bruksela powinna „usunąć wszelkie przeszkody”, jakie „osoby LGBTIQ” napotykają podczas korzystania „ze swoich podstawowych praw”.

Unijny parlament przyjął rezolucję przy 387 głosach „za”, 161 „przeciw” i 123 wstrzymanych.

– W rezolucji stwierdzono, że „małżeństwa” lub zarejestrowane związki partnerskie zawarte w jednym państwie członkowskim powinny być uznawane we wszystkich państwach członkowskich w jednolity sposób, a „małżonkowie” i partnerzy tej samej płci powinni być traktowani tak samo jak ich odpowiednicy przeciwnej płci – napisano na interia.pl.

Innym prawem wspomnianym w rezolucji było prawo do swobodnego przemieszczania się po terenie całej UE. Poza okresem Wielkiej Histerii, nie słyszeliśmy, by z powodu homoseksualizmu ktoś miał problem z poruszaniem się.

Eurokraci żądają także od Rumunii zmiany swojego prawa, by było zgodne z roszczeniami TSUE. Instytucja ta twierdzi, że przepisy dotyczące „małżonków” zawarte w dyrektywie o swobodnym przepływie osób mają zastosowanie również do par tej samej płci. W związku z tym mają zostać uruchomione naciski na rząd w Bukareszcie, by zmieniono krajowe przepisy pod dyktando unijnej instytucji.

Innym roszczeniem Brukseli wobec państw członkowskich jest uznawanie „wszystkich dorosłych wymienionych w kacie urodzenia dziecka za jego prawnych rodziców”. W ten sposób wprowadzone mają zostać „rodziny” homoseksualne.

interia.pl

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net