W Niderlandach znowu postulat legalizacji pedofilii. Wcześniej walczyli o to weganie i miłośnicy publicznego transportu z PNVD

Po prawie 20 latach, w Niderlandach znowu oficjalnie pojawił się postulat legalizacji pedofilii ze strony partii politycznych. „Młodzi Demokraci” – młodzieżówka partii Demokraci 66 – uznają pedofilię za orientację seksualną. Wcześniej w tym kraju oficjalnie domagała się tego Partia na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności (PNVD).

– Jak czytamy na oficjalnej stronie Młodych Demokratów pedofilia jest dla nich orientacją seksualną, z którą człowiek się rodzi, lecz nie jest ona traktowana jako standard w edukacji seksualnej. Dlatego pedofilom grozi wysokie ryzyko popadnięcia w ciężką depresję, a wielu z nich rozważa samobójstwo. Młodzi Demokraci wzywają więc do zapewnienia w szkołach średnich edukacji w zakresie pedofilii jako orientacji seksualnej – podaje serwis watykański na swojej stronie.

Wcześniej postulat legalizacji pedofilii wysnuła założona w 2006 roku Partia na rzecz Miłości Bliźniego, Wolności i Różnorodności (Partij voor Naastenliefde, Vrijheid & Diversiteit PNVD). W 2010 roku partia została rozwiązana, ale w 2020 roku wznowiła działalność.

PROSIMY O WSPARCIE NASZYCH CZYTELNIKÓW I SYMPATYKÓW. KLIKNIJ, BY PRZEJŚĆ DO ZRZUTKI

Ugrupowanie postulowało obniżenie wieku legalnego stosunku seksualnego z 16 do 12 lat. W dalszym czasie natomiast zapowiadało całkowitą likwidację minimalnego wieku.

PNVD walczyło również o zoofilię, obniżenie wieku wymaganego do występowania w filmach pornograficznych oraz wykonywania zawodu prostytutki. Postulowano również zakaz spożywania mięsa, darmowe – czyli opłacane przez wszystkich – przejazdy koleją oraz bezwzględny zakaz spożywania mięsa.

vaticannews.va / kontrrewolucja.net

fot. ilustracyjne/fot. Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę kontrrewolucja.net

Przekaż wieści dalej!

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Więcej artykułów autora - Strona autora

Śledź mnie na:
FacebookYouTube

Kontrrewolucja.net

Zespół portalu Kontrrewolucja.net. Kontakt: kontrrewolucja.net@gmail.com. Jeśli chcesz na wesprzeć, możesz zrobić to za pomocą zrzutki w tym linku: https://zrzutka.pl/gkvmg5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kontrrewolucja.net